Dołącz do społeczności SPApower Academy! Regulamin subskrypcji.


DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI TUTAJ >>>>


Witaj! Wydaje się, że jesteś masażystą zainteresowanym dołączeniem do społeczności Akademii SPApower. Oto krótki regulamin subskrypcji oraz opis korzyści, jakie możesz otrzymać, dołączając do tej społeczności:

Informacje dotyczą produktu "Dołącz do społeczności Akademii SPApower

Korzyści z Dołączenia do Społeczności SPApower Academy: 

 1. Spotkania i szkolenia online w grupie: Doskonała okazja do kreatywnego rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowej wiedzy oraz rozwoju osobistego.
 2. Wiedza od eksperta z 10 letnim międzynarodowym doświadczeniem i wieloma sukcesami w branży masażu.
 3. Stała pomoc w działaniach w Social Media - rozwiązywanie problemów 
 4. Wsparcie marketingowe i promocyjne - pomoc w kreowaniu Twojego wizerunku w internecie, na bezpłatnych cotygodniowych szkoleniach w grupie
 5. Mentoring i rozwój osobisty - pomoc w osiąganiu zawodowych celów.
 6. Dostęp do najnowszych trendów i nowinek co pozwala być zawsze krokiem przed konkurencją.
 7. Najnowsze informacje z branży masażu - bez wysiłku i poszukiwań.
 8. Najnowsze strategie i trendy z Social Media - inspiracje i darmowe pomysły, strategie skutecznego działania w sieci
 9. Promocje na usługi i produkty do masażu - jako dodatkowe korzyści.
 10. Rabaty na szkolenia i informacje o eventach - dla masażystów.
 11. Comiesięczny dostęp do materiałów online EXTRA - wybrany przez społeczność na grupie kurs lub e-book.

  WAŻNE! Po zamówieniu otrzymasz dostęp do zamkniętej społeczności od razu, pamiętaj o podaniu właściwego adresu e-mail.

  DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI TUTAJ >>>>

Regulamin Subskrypcji SPApower Academy:

 1. Działanie Subskrypcji: Subskrypcje odnawiają się automatycznie zgodnie z wybranym planem, a produkty będą automatycznie dostarczane przez sklep po każdym pomyślnym odnowieniu.
 2. Wstrzymanie lub Anulowanie Subskrypcji: Możesz wstrzymać lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie w portalu klienta (instrukcję znajdziesz poniżej w skrinie)
 3. Pominięcie lub Przełożenie Opłaty: Możesz pominąć opłatę lub przełożyć ją na inny termin w portalu klienta
 4. Dodawanie Produktów do Subskrypcji: Możesz dodawać produkty do swojej subskrypcji w portalu klienta.
 5. Płatność Nieprzetworzona: Jeśli subskrypcja nie może zostać odnowiona z powodu nieprzetworzonej płatności, otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do aktualizacji metody płatności.

 

Mam nadzieję, że te informacje będą pomocne! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało napisz na adres: spapower.academy@gmail.com. Dołącz do niesamowitej społeczności masażystów w Akademii SPApower i razem możemy osiągnąć znacznie więcej!

Jeśli masz problemy bądź pytania o subskrypcję napisz do nas na chacie dostępnym w sklepie, w zakładce KONTAKT >>> napisz do nas, lub prześlij maila na adres: spapower.academy@gmail.com

 

DODATKOWE INFORMACJE:


Jak działają subskrypcje?

Subskrypcje odnawiają się automatycznie zgodnie z wybranym planem, a produkty będą automatycznie dostarczane przez sklep po każdym pomyślnym odnowieniu.

Przykładowo, jeżeli rozpocząłeś abonament miesięczny, to system będzie co miesiąc automatycznie pobierał opłatę przez wybraną przez Ciebie formę płatności, a Ty co miesiąc będziesz dostawał dostęp do społeczności, rabatów produktów i usług, bez konieczności ponownego składania zamówienia!


Czy mogę wstrzymać lub anulować subskrypcję?

Oczywiście, że tak. Możesz wstrzymać lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie w portalu klienta, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej. Dostęp do portalu klienta można uzyskać poprzez link, który otrzymałeś w wiadomości e-mail wysłanej do Ciebie po złożeniu pierwszego zamówienia na subskrypcję w sklepie. Możesz także uzyskać dostęp do swoich subskrypcji, jeśli utworzysz konto w swoim sklepie.

Zrzut ekranu przedstawiający anulowanie subskrypcji.
Jak mogę pominąć lub przełożyć opłatę?

Możesz pominąć opłatę lub przełożyć ją na inny termin w portalu klienta. Obok każdej zaplanowanej dostawy będzie widoczny przycisk Pomiń płatność, za pomocą którego możesz pominąć opłatę. Możesz przełożyć opłatę, klikając przycisk Zmień harmonogram obok daty dostawy.


Czy mogę dodać produkty do mojej subskrypcji?

Oczywiście. Możesz dodać produkty do swojej subskrypcji w portalu klienta. Wystarczy kliknąć przycisk Edytuj na karcie produktów i edytować, usuwać lub dodawać produkty do swojej subskrypcji.


Co się stanie, jeśli płatność nie będzie mogła zostać przetworzona?

Jeśli subskrypcja nie może zostać odnowiona, ponieważ nie można przetworzyć płatności, otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, za pomocą którego możesz bezpiecznie zaktualizować metodę płatności.

 

KONTAKT:

Mam nadzieję, że te informacje będą pomocne! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało napisz na adres: spapower.academy@gmail.com. Dołącz do niesamowitej społeczności masażystów w Akademii SPApower i razem możemy osiągnąć znacznie więcej!

 

Jeśli masz problemy bądź pytania o subskrypcję napisz do nas na chacie dostępnym w sklepie, w zakładce KONTAKT >>> napisz do nas, lub prześlij maila na adres: spapower.academy@gmail.com

 Informacje dotyczą produktu "Dołącz do społeczności Akademii SPApower" >>> https://spapower.eu/products/dolacz-do-spolecznosci-akademii-spapower


SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów.

Formularz kontaktowy