Podejmuj współpracę z Akademią SPApower!CZEŚĆ! Nazywam się Klaudia Romanowska

Jestem założycielką Akademii SPApower, miejsca pełnego pasji i zaangażowania w rozwój młodych masażystów. Od 2020 roku jesteśmy niekwestionowanym liderem w pomocy masażystom, wspierając ich w profesjonalnym rozwoju zawodowym. Jestem również dyrektorem w dziale HR, rekrutującym do pracy w SPA na Cyprze dla międzynarodowej sieci hotelowych DAY SPA. Z branżą masażu i SPA jestem związana od 10 lat.

Moje życie kręci się głównie wokół branży SPA, podróży oraz rozwoju osobistego. Moje e-booki i kursy online są dedykowane dla wszystkich, którzy pragną efektywnie rozwijać swoją markę osobistą w internecie i zdobywać nowych klientów w branży masażu i SPA. Pasjonuję się psychologią i coachingiem oraz kocham podróże, sport i medytację. W moich kursach znajdziesz ogrom wiedzy, które dadzą Ci niezwykłą moc, inspirując Cię do osiągnięcia sukcesu. Dołącz do grona moich zadowolonych kursantów i odkryj potencjał, jaki tkwi w Tobie! 

Moje kursy online: https://spapower.eu/collections/kursy-online-dla-masazystow


WSPÓŁPRACA:

Jestem otwarta na współpracę biznesową z markami SPA, kosmetycznymi, ośrodkami szkoleniowymi, ośrodkami oraz hotelami SPA, gabinetami masażu oraz beauty. Również chętnie rozważę możliwość kolaboracji z innymi firmami nie powiązanymi z branżą beauty. 

Jakich form współpracy poszukuję: 

  • Współpraca reklamowa i ambasadorska: czyli promocja marek SPA, ośrodków i hoteli SPA, gabinetów masażu oraz beauty w celu promowania ich produktów lub usług wśród mojej społeczności

  • Współpraca partnerska: czyli współpraca jako partner biznesowy, gdzie obie strony mają wspólne cele i korzyści. 

  • Współpraca edukacyjna: czyli współpraca ze szkołami masażu i ośrodkami edukacyjnymi, a także ośrodkami i hotelami SPA, gabinetami masażu oraz beauty w celu organizacji szkoleń, warsztatów lub innych form edukacyjnych.

Oto kilka powodów, dlaczego warto rozpocząć współpracę ze mną:

1. Stworzyłam niszową społeczność masażystów oraz osób z branży beauty i SPA, co oznacza, że moje działania są skierowane do konkretnej, zaangażowanej grupy.
2. Moja społeczność jest globalna, mam międzynarodowe doświadczenie w branży, co otwiera wiele możliwości współpracy na różnych rynkach.
3. Mam szerokie kontakty biznesowe na rynku europejskim. Moje połączenia i relacje w branży pomogą w nawiązaniu partnerstw biznesowych i dotarciu do nowych możliwości.
4. Mam doskonały kontakt ze swoją społecznością i utrzymuję stały dialog z moimi obserwatorami. Dzięki temu mogę lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.
5. Znam potrzeby zakupowe klientów w tej branży. Moje doświadczenie pozwala mi lepiej zrozumieć, czego oczekują klienci i jakie produkty mogą ich zainteresować.
6. Ludzie widzą we mnie przykład i inspirację do działania. Moje działania służą jako motywacja dla innych, zachęcając ich do podjęcia działań.
7. Moje działania zmieniają życie ludzi. Dzięki mojej pracy wiele osób odkryło korzyści płynące z regularnych zabiegów SPA i masażu, a także rozwoju zawodowego w tej branży co przyczyniło się do poprawy ich jakości życia.
8. Moje produkty są dla nich wartościowe. Dzięki mojej wiedzy i 10 letniemu doświadczeniu w branży, mogę promować produkty i usługi, które są wysokiej jakości i spełniają oczekiwania mojej społeczności.
9. Pomagam innym swoją postawą i działaniem. Moje działania mają na celu nie tylko promowanie produktów i usług, ale także edukację i wsparcie dla mojej społeczności.
10. Mówię biegle w języku angielskim. Dzięki temu mogę pomóc w kreowaniu treści i komunikacji z klientami na międzynarodowym poziomie.
11. Doskonale znam tę branżę. Dzięki mojemu 10 letniemu doświadczeniu i wiedzy, mogę dostarczyć cenne informacje i porady związane z branżą SPA i masażu.
12. Jestem silną kobiecą osobowością w branży. Moja determinacja i profesjonalizm sprawiają, że jestem wzorem do naśladowania dla innych kobiet w branży.
13. Tworzę silną markę premium w branży SPA i masażu.

Dodatkowo, potrafię stworzyć produkty fizyczne pod swoją marką jak i online takie jak kursy online czy e-booki. Prowadzę sklep internetowy i wykorzystuję automatyzację w swoich działniach oraz różne ścieżki dotarcia do klienta online. Umiejętnie wykorzystuję promocję marki w internecie ze skutecznym rezultatem. Potrafię także przeprowadzić inspirujący i wartościowy mentoring. 

Poznaj moją historię na stronie: https://spapower.eu/pages/my-story


Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, proszę o kontakt na adres e-mail:

klaudiaspapower.kontakt@gmail.com

lub numer telefony (również Whats App) (+ 48) 571 533 424 Będzie mi niezmiernie miło móc współpracować z Wami i razem tworzyć coś wyjątkowego!


Pozdrawiam serdecznie,

Klaudia Romanowska


Moje social media: 

Facebook:    https://www.facebook.com/claudia.romanowska
LinkedIn:      https://www.linkedin.com/in/klaudia-romanowska/
Instagram:    https://www.instagram.com/klaudia_spapower/
Tik-Tok:         https://www.tiktok.com/@klaudia.spapower
Youtube:       https://www.youtube.com/@klaudia.spapower


Moja grupa dla masażystów:  https://www.facebook.com/groups/masazowo


Moja druga grupa masażystów:   https://www.facebook.com/groups/260644937637744
Akademia dla masażystów:

Instagram: https://www.instagram.com/spapower_academy/
Facebook: https://www.facebook.com/spapowercosmeticsMoja marka własna: 

Facebook:   https://www.facebook.com/claudia.romanowska/


Rekomendacje

Otrzymałam list w podziękowaniu za naszą współpracę od PLANET SPA.
To jedna z globalnych firm, posiadająca kilkadziesiąt hoteli w kilku krajach.
Formularz kontaktowy