Rozwój Akademii SPApower - rekrutacja do nowej lokalizacji na Cyprze!

Rozwój Akademii SPApower - rekrutacja do nowej lokalizacji na Cyprze!

Cieszę się, że mogę ogłosić nową lokalizację pracy w SPA na Cyprze! Od teraz nasi masażyści mogą podjąć pracę również w Ayia Napa, Protaras.

Akademia SPApower rozpoczęła rekrutację na sezon letni 2024 na dwóch nowych lokalizacjach na Cyprze - Paphos i Ayia Napa (Protaras). Jest to doskonała okazja dla masażystów, którzy szukają nowych wyzwań i chcą pracować za granicą.

Praca na Cyprze nie tylko daje możliwość pracy w pięknym i słonecznym miejscu, ale również pozwala na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku. Masażyści mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie w EURO, napiwki, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, wyżywienie oraz możliwość udziału w szkoleniach i poznania nowych technik masażu.

Jeśli jesteś osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia, znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i posiadasz odpowiednie kwalifikacje w wykonywaniu masaży (wymagane masaż relaksacyjny, lomi lomi, abhyanga, masaż twarzy, oferujemy również przeszkolenie) to oferta pracy na Cyprze jest właśnie dla Ciebie.

Wystarczy przesłać CV w języku angielskim oraz kopie certyfikatów na adres spapower.academy@gmail.com, a skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Nowa lokalizacja pracy w SPA na Cyprze, w Ayia Napa, Protaras, to doskonała okazja dla masażystów, którzy chcą spędzić niesamowity czas na wyspie, rozwijając swoje umiejętności i zdobywając nowe doświadczenia zawodowe. Dołącz do zespołu SPApower Academy i sięgnij po nowe możliwości w branży masażu!

STAY POWER! 🌟Chcesz zacząć uczyć się języka angielskiego potrzebnego do pracy w SPA za granicą?


Zapisz się na nasz kurs online języka Angielskiego w SPA: 
https://spapower.eu/products/kurs-online-angielski-w-spa-i-masazu
Więcej o mnie, mojej historii i międzynarodowej karierze w SPA 👉🏻
https://spapower.eu/pages/my-story
Powrót do blogu

Zostaw komentarz