Moja historia jako masażystki jest motywacją dla innych... dlaczego?

Moja historia jako masażystki jest motywacją dla innych... dlaczego?

Kiedy zaczynałam moją karierę w świecie SPA, nigdy nie przypuszczałam, że dzięki ciężkiej pracy mogę w tej branży zajść tak daleko.

Kiedyś pracując jako masażystka na statku, potem za granicą zawsze myślałam o tym co będzie dalej w mojej karierze. Chciałam za wszelką cenę się rozwijać i tworzyć swoją markę oraz tworzyć własne produkty oraz pomagać innym masażystom w rozwoju. 

Kiedyś cieszyła nowa klientka, powracający klient na moje usługi. Po zakończeniu kariery jako masażystka i stworzeniu własnej marki, priorytety się zmieniły.

Dziś cieszy kolejna osoba, która wykazała zaufanie do mojego doświadczenia i wiedzy i dołączyła do kursu, kupiła e-booka. Cieszą także kolejne możliwości i oferty współpracy z międzynarodowymi hotelami SPA.

Nie wspominając już o setkach CV, osób które aplikują do pracy za granicą na Cyprze i Gran Canarii i zdecydowały się zmienić swoje życie i przyjechać na Cypr i spróbować czegoś nowego w swoim życiu.

Jesteście niesamowici i dziękuje Wam za Wasze zaufanie do mnie i do mojej marki! Dziękuje każdej osobie, która podąża za mną w moich mediach społecznościowych.  Mój profesjonalizm przez lata pracy przyniósł owoce w postaci silnej osobowości w świecie SPA. 

Jestem w miejscu, w którym nie mam konkurencji. Życie to postęp. Kiedyś coś wydawało się dla mnie ciekawe dziś jest przeżytkiem. Czas ruszyć z dalej z kolejnymi projektami z mojej firmie! 

Chce Ci przez ten blog powiedzieć, że możesz. Możesz stworzyć własną markę, możesz współpracować z zagranicznymi firmami, możesz mieć swoją markę, produkty, kosmetyki. Możesz wykreować cokolwiek chcesz! Kariera masażysty to nie tylko stół i gabinet do końca życia - to rozwój. Zacznij od TERAZ!

 

Obserwuj mój profil na instagramie:
https://instagram.com/spapower_academy

gdzie znajdziesz więcej darmowych rozwojowych materiałów.

Subskrybuj także mój kanał na YouTubie: 
https://www.youtube.com/@klaudia.spapower

gdzie znajdziesz mnóstwo darmowych filmów i fragmenty moich kursów. 

Umów się na konsultację 1:1 ze mną: 
https://spapower.eu/pages/konsultacje-zawodowe-dla-branzy-spa-i-masazu


Możesz również odwiedzić moją stronę internetową http://spapower.eu.

Jestem pewna, że moje materiały pomogą Ci rozwiązać problemy, z którymi się teraz zmagasz. Więc uśmiechnij się i ruszaj do przodu!

STAY POWER!

Klaudia Romanowska

SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów. 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz