KONSULTACJE ZAWODOWE DLA BRANŻY SPA I MASAŻU

Obecnie wielu masażystów w branży masażu jest zagubionych. Rynek jest przesycony usługami, coraz ciężej o klienta i wielu masażystów rozważa różne aspekty dalszego rozwoju. Wobec tego oferuję konsultację jako Expert w branży, który pracował w 6 krajach w SPA. Dzięki mojemu międzynarodowemu 10 letniemu doświadczeniu w branży masażu i SPA, rozwiążemy Twój problem i odnajdziemy Twoją nową drogę zawodową. 

Moim największym dotychczasowym zawodowym sukcesem, jest współpraca z hotelami na Cyprze i Gran Canarii. W roku 2023 dzięki działaniom mojej Akademii SPApower, udało się 4 osobom podjąć pracę za granicą. W roku 2024 przeprowadzamy rekrutację, gdzie będziemy potrzebowali od 12 do ponad 100 masażystów do pracy za granicą w różnych krajach. 
Oferuję konsultacje zawodowe dla masażystów, które pomogą Ci w rozwoju kariery. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu w pracy w różnych krajach, będę w stanie udzielić Ci cennych wskazówek i porad. 

Moja oferta konsultacji zawodowych obejmuje:

  • Analizę Twojej obecnej sytuacji zawodowej: Przeanalizujemy Twoje doświadczenie, umiejętności i cele zawodowe. Na tej podstawie opracujemy strategię rozwoju, która pozwoli Ci osiągnąć sukces w branży masażu.


  • Doradztwo dotyczące pracy za granicą: Jeśli rozważasz pracę za granicą, omówimy różne możliwości i przedyskutujemy korzyści oraz wyzwania związane z pracą w SPA w różnych krajach. Może masz już pewną ofertę, ale chcesz ją z kimś omówić? Podzielę się swoim doświadczeniem w pracy w SPA za granicą, oraz ofertami pracy na Cyprze i Gran Canarii, abyś mogła uzyskać wgląd w panujące tam warunki.


  • Wskazówki dotyczące znalezienia odpowiedniego miejsca pracy: Przeanalizujemy różne opcje, jak znaleźć miejsce pracy, które spełni Twoje oczekiwania. Omówimy strategie poszukiwania pracy, budowania sieci kontaktów oraz relacji w branży masażu.
Jeśli jesteś zainteresowana skorzystaniem z mojej oferty konsultacji zawodowych, napisz proszę z jakim obecnie problemem się zmagasz i umówimy się na spotkanie. 

Kontakt: spapower.academy@gmail.com 

KOSZT KONSULTACJI:

60 minut - 150 zł
90 minut - 180 zł
120 minut - 250 zł

Możliwość faktury VAT. 

Odnajdź swoje nowa ja w masażu i ciesz się pięknem zawodu, który wykonujesz...
SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów. 

Zamów konsultacje uzupełniając formularz kontaktowy lub napisz na  spapower.academy@gmail.com . 

Formularz kontaktowy