Jakie doświadczenie zdobyłam dzięki pracy za granicą w SPA jako masażystka i terapeutka ?

Jakie doświadczenie zdobyłam dzięki pracy za granicą w SPA jako masażystka i terapeutka ?

 

Praca w SPA za granicą może być fascynującym doświadczeniem, które otwiera drzwi do nowych możliwości i perspektyw. Dawniej uważana za luksusową i nieosiągalną, dzięki Akademii SPApower staje się to coraz bardziej dostępne.

W 2020 roku, po zamknięciu mojego gabinetu masażu w Gdańsku, podjęłam odważną decyzję i wyjechałam do Rotterdamu, do ośrodka chińskiej medycyny i rehabilitacji. To był mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy, bez żadnej wcześniejszej wiedzy o tym miejscu i bez porad osób, które już miały podobne doświadczenia. Było to ryzykowne, ale okazało się, że to właśnie tam znalazłam prawdziwą perełkę.

Praca w tym ośrodku była czymś niesamowitym. Spotkałam tam ludzi z różnych krajów, takich jak Włochy, Holandia, Hiszpania, Chiny, Tajwan i wiele innych. Ten międzynarodowy mix kultur otworzył mi oczy na zupełnie nowe spojrzenie na masaż i duchowość z nim związaną. Zrozumiałam, jak wiele jeszcze mogę się nauczyć od innych, a także jak wiele mogę im dać w zamian.

Ten wyjazd zmienił moje zawodowe życie. Uświadomił mi, jak mało jeszcze wiem i jak wiele jeszcze mogę osiągnąć. Nie tylko rozwijałam się w zakresie masażu, ale również zaczęłam tworzyć własne produkty. Ponadto, dzięki pracy za granicą, moje zdolności językowe poszły na zupełnie inny poziom, a ja zaczęłam uczyć się innych języków, co jeszcze bardziej przyczyniło się do mojego rozwoju.

Z perspektywy czasu, gdybym miała dokonać wyboru między prowadzeniem własnego gabinetu a wyjazdem za granicę, zawsze wybrałabym tę drugą opcję. Wyjazd ten dał mi niezwykłą perspektywę na przyszłość i wpłynął na cały mój rozwój zawodowy. To właśnie dzięki niemu powstała Akademia SPApower i wiele fantastycznych projektów, które mogę teraz oferować innym masażystom.

A Ty? Czy kiedykolwiek myślałaś o pracy w SPA za granicą? Czy rozważałaś spróbowanie czegoś zupełnie innego i poszerzenie swoich perspektyw? Praca za granicą może dać Ci niesamowite doświadczenia i otworzyć drzwi do nowych możliwości. Może to być jedna z najlepszych decyzji w Twoim życiu.

Pamiętaj, że zawsze możesz wrócić, jeśli zdecydujesz, że to nie dla Ciebie. Ale zaryzykuj, spróbuj czegoś nowego i poznaj świat. Może to właśnie w pracy za granicą znajdziesz nie tylko nowe umiejętności, ale także samego siebie.

Akademia SPApower tworzy lepszą przyszłość dla masażystów. Jeżeli jesteś zainteresowana dalszym rozwojem i zdobywaniem nowych umiejętności, to warto zobaczyć, co możemy Ci zaoferować.

Pamiętaj, że świat jest pełen możliwości, a Ty masz w sobie ogromny potencjał. Niech Twoja podróż rozpocznie się teraz!

 

Obserwuj mój profil na instagramie:
https://instagram.com/spapower_academy

gdzie znajdziesz więcej darmowych rozwojowych materiałów.

Subskrybuj także mój kanał na YouTubie: 
https://www.youtube.com/@klaudia.spapower

gdzie znajdziesz mnóstwo darmowych filmów i fragmenty moich kursów. 

Umów się na konsultację 1:1 ze mną: 
https://spapower.eu/pages/konsultacje-zawodowe-dla-branzy-spa-i-masazu


Możesz również odwiedzić moją stronę internetową http://spapower.eu.

Jestem pewna, że moje materiały pomogą Ci rozwiązać problemy, z którymi się teraz zmagasz. Więc uśmiechnij się i ruszaj do przodu!

STAY POWER!

Klaudia Romanowska

SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów. 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz