Dlaczego warto skorzystać w konsultacji ?

Dlaczego warto skorzystać w konsultacji ?

Obecnie wielu masażystów w branży masażu jest zagubionych. Rynek jest przesycony usługami, coraz ciężej o klienta i wielu masażystów rozważa różne aspekty dalszego rozwoju. Wobec tego oferuję konsultację jako ekspert w branży, który pracował w 6 krajach w SPA. Dzięki mojemu międzynarodowemu 10 letniemu doświadczeniu w branży masażu i SPA, rozwiążemy Twój problem i odnajdziemy Twoją nową drogę zawodową. 

Moim największym dotychczasowym zawodowym sukcesem, jest współpraca z hotelami na Cyprze i Gran Canarii. W roku 2023 dzięki działaniom mojej Akademii SPApower, udało się 4 osobom podjąć pracę za granicą. W roku 2024 przeprowadzamy rekrutację, gdzie będziemy potrzebowali od 12 do ponad 100 masażystów do pracy za granicą w różnych krajach. 

Oferuję konsultacje zawodowe dla masażystów, które pomogą Ci w rozwoju kariery. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu w pracy w różnych krajach, będę w stanie udzielić Ci cennych wskazówek i porad. 


Moja oferta konsultacji zawodowych obejmuje:

1. Analizę Twojej obecnej sytuacji zawodowej: Przeanalizujemy Twoje doświadczenie, umiejętności i cele zawodowe. Na tej podstawie opracujemy strategię rozwoju, która pozwoli Ci osiągnąć sukces w branży masażu.

2. Doradztwo dotyczące pracy za granicą: Jeśli rozważasz pracę za granicą, omówimy różne możliwości i przedyskutujemy korzyści oraz wyzwania związane z pracą w SPA w różnych krajach. Może masz już pewną ofertę, ale chcesz ją z kimś omówić? Podzielę się swoim doświadczeniem w pracy w SPA za granicą, oraz ofertami pracy na Cyprze i Gran Canarii, abyś mogła uzyskać wgląd w panujące tam warunki.

3. Wskazówki dotyczące znalezienia odpowiedniego miejsca pracy: Przeanalizujemy różne opcje, jak znaleźć miejsce pracy, które spełni Twoje oczekiwania. Omówimy strategie poszukiwania pracy, budowania sieci kontaktów oraz relacji w branży masażu.

Kontakt mailowy: spapower.academy@gmail.com

Umów się na konsultację 1:1 ze mną: 
https://spapower.eu/pages/konsultacje-zawodowe-dla-branzy-spa-i-masazu


Odnajdź swoje nowa ja w masażu i ciesz się pięknem zawodu, który wykonujesz...

 

 

Obserwuj mój profil na instagramie:
https://instagram.com/spapower_academy

gdzie znajdziesz więcej darmowych rozwojowych materiałów.

Subskrybuj także mój kanał na YouTubie: 
https://www.youtube.com/@klaudia.spapower

gdzie znajdziesz mnóstwo darmowych filmów i fragmenty moich kursów. 

Umów się na konsultację 1:1 ze mną: 
https://spapower.eu/pages/konsultacje-zawodowe-dla-branzy-spa-i-masazu


Możesz również odwiedzić moją stronę internetową http://spapower.eu.

Jestem pewna, że moje materiały pomogą Ci rozwiązać problemy, z którymi się teraz zmagasz. Więc uśmiechnij się i ruszaj do przodu!

STAY POWER!

Klaudia Romanowska

SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów. 


Powrót do blogu

Zostaw komentarz