Dlaczego warto odwiedzać inne gabinety SPA?

Dlaczego warto odwiedzać inne gabinety SPA?

Dlaczego warto odwiedzać inne gabinety SPA?

Odwiedzanie innych gabinetów SPA może przynieść wiele korzyści. Oto kilka powodów, dlaczego warto eksplorować różne miejsca:

1️⃣ Można się zainspirować: Odwiedzając inne gabinety SPA, można zainspirować się różnymi elementami, takimi jak obsługa klienta, doświadczenie czy wystój. Właściciele gabinetów często wykonują dużo masaży dla klientów, ale rzadko mają czas dla siebie. Dlatego warto znaleźć czas na relaks i zadbać o swoje ciało.

2️⃣ Czas dla Ciebie: Masażyści często poświęcają dużo czasu na innych, ale często zapominają o sobie. Odwiedzając inne gabinety SPA, można postawić granice i poświęcić czas dla swojego ciała. To ważne dla zachowania równowagi i dobrego samopoczucia, a także oferowaniu lepszego serwisu dla Twoich klientów. Gdy jesteśmy wypoczęci, pracujemy lepiej i z większą pasją. Gdy czujesz wypalenie, warto samemu wybrać się na masaż. 

3️⃣ Inwestycja w rozwój: Odwiedzanie innych gabinetów SPA to nie tylko inspiracja dla własnego biznesu, ale także dbanie o swoje ciało. To inwestycja w siebie i swoje zdrowie. Nie ma powodu, aby nie umówić się na masaż w pobliskim SPA lub do znajomego masażysty i połączyć przyjemne z pożytecznym. 

Moja historia jako inspiracja dla Was.

Kiedyś odwiedziłam duże SPA w Gdańsku, które miało wysoki standard obsługi klienta. Ceny w tym salonie były jedne z wyższych w mieście, więc chciałam zobaczyć jaki serwis oferują, więc udałam się tam na pełen rytuał odnowy, tzw "SPA day", czyli peeling, masaż, zabieg pielęgnacyjny twarzy, a na koniec relaksująca kąpiel w płatkach róż. Wyniosłam pełno inspiracji z tego rytuały, ale także wyszłam głęboko zrelaksowana. Jeden szczegół szczególnie mnie urzekł - mała szkatułka przygotowana na stole, w której można było bezpiecznie przechować biżuterię, zegarek, okulary i inne kosztowności. To proste rozwiązanie wprowadziłam również do swojego gabinetu i zyskało ono dużą popularność wśród moich klientek.

Dlaczego warto eksplorować inne gabinety SPA?

Odwiedzanie innych gabinetów SPA pozwala zadawać sobie pytanie, co można zrobić lepiej i jak można zaskoczyć klientów. Czasami to właśnie drobne detale wyróżniają naszą usługę. Dlatego warto być otwartym na nowe inspiracje i stale rozwijać swoje umiejętności. 

Podsumowanie

Odwiedzanie innych gabinetów SPA może przynieść wiele korzyści, takich jak inspiracja, czas dla siebie, inwestycja w rozwój i odkrywanie nowych detali, które wyróżnią naszą usługę. Zachęcam do eksplorowania różnych miejsc i zadawania sobie pytania, jak można jeszcze bardziej zadowolić swoich klientów. Jeśli szukasz więcej inspiracji, możesz odwiedzić stronę http://spapower.eu lub profil nasz profil na instagramie @spapower_academy.


Więcej inspiracji znajdziesz w naszych materiałach dla masażystów.

Skorzystaj z moich kursów online: 
https://spapower.eu/collections/online-courses

Lub ciekawych e-booków:
https://spapower.eu/collections/e-books-masazysta


Umów się na konsultację 1:1 ze mną: 
https://spapower.eu/pages/konsultacje-zawodowe-dla-branzy-spa-i-masazu

 

 

Obserwuj mój profil na instagramie:
https://instagram.com/spapower_academy

gdzie znajdziesz więcej darmowych rozwojowych materiałów.

Subskrybuj także mój kanał na YouTubie: 
https://www.youtube.com/@klaudia.spapower

gdzie znajdziesz mnóstwo darmowych filmów i fragmenty moich kursów.

Możesz również odwiedzić moją stronę internetową http://spapower.eu.

Jestem pewna, że moje materiały pomogą Ci rozwiązać problemy, z którymi się teraz zmagasz. Więc uśmiechnij się i ruszaj do przodu!

STAY POWER!

Klaudia Romanowska

SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów. 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz