Dlaczego masażyści wyjeżdżają za granicę?

Dlaczego masażyści wyjeżdżają za granicę?

Wielu z nas zastanawia się, dlaczego masażyści decydują się na pracę za granicą. Czy to tylko kwestia zarobków? Czy może jest coś więcej, co skłania ich do podjęcia takiej decyzji? Po rozmowach z wieloma masażystami, udało mi się zrozumieć, że powody są znacznie głębsze i bardziej złożone.

1. ZMIANA ŚRODOWISKA 

Przede wszystkim, praca za granicą to szansa na zmianę środowiska. Masażyści często wybierają kraje ciepłe i słoneczne, które oferują nie tylko lepsze warunki do życia, ale także możliwość rozwoju duchowego. Praca w takim miejscu pozwala na oderwanie się od codziennych problemów i skupienie na swoim rozwoju osobistym.

2. ROZWÓJ MIĘDZYNARODOWY

Kolejnym powodem jest możliwość przebywania w międzynarodowym środowisku. Praca za granicą daje możliwość poznania nowych kultur, nawiązania międzynarodowych kontaktów i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Po kilku miesiącach pracy za granicą, masażyści zauważają, że ich perspektywa na wiele spraw się zmienia. Zaczynają patrzeć na swoją pracę i życie z innej perspektywy, co przekłada się na ich rozwój osobisty. Także umiejętności językowe są tu istotne - rozwój języka angielskiego, a także innych języków jest tutaj niezwykle istotny. 

3. ROSNĄCA KONKURENCJA W POLSCE

Jednak nie można zapomnieć o aspektach ekonomicznych. W Polsce zauważalna jest coraz większa konkurencja w branży masażu. Masażyści muszą walczyć o klienta, a koszty prowadzenia działalności gospodarczej ciągle rosną. Galopująca inflacja, wzrost cen najmu gabinetów, a także spadek popytu na masaże sprawiają, że coraz więcej masażystów decyduje się na wyjazd za granicę.


Podsumowując, decyzja o pracy za granicą to nie tylko kwestia zarobków. To także szansa na zmianę środowiska, rozwój duchowy i osobisty, a także możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Dlatego jeśli jesteś masażystą i zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, pamiętaj, że to może być najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć w swoim życiu zawodowym... co możecie zobaczyć także na przykładzie mojej historii...

Poznaj moją historię jako masażystki: https://spapower.eu/pages/my-story


Aplikuj do pracy za granicę - https://spapower.eu/pages/oferta-pracy-w-spa-na-cyprze-2024ZOBACZ TAKŻE JAK POZYSKAĆ WIĘCEJ KLIENTÓW: 

E-booki dla masażystów > https://spapower.eu/products/pakiety

Kursy online >> https://spapower.eu/products/kursy-online-dla-masazystow

Dołącz do programu PowerPlan - 6 tygodniowego programu dla rozwoju Twojego gabinetu masażu >>> https://spapower.eu/products/powerplan-6-tygodniowy-program-rozwoju-dla-gabinetu-masazu

Szkolenia stacjonarne >>>> https://spapower.eu/products/szkolenie-social-media-w-masazu-i-branzy-spa

Umów konsultacje, gdzie pomogę Ci znaleźć zatrudnienie dla Ciebie w wybranym przez Ciebie kraju i omówimy za i przeciw Twojego wyjazdu - https://spapower.eu/products/mentoring-1-1-z-klaudia-romanowska


KONTAKT:  spapower.academy@gmail.com

TELEFON:  + 48 571 533 424 


SPAPOWER ACADEMY - TWORZYMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ DLA MASAŻYSTÓW

Poznaj moją historię jako masażystki: https://spapower.eu/pages/my-story

Powrót do blogu

1 komentarz

Z całą pewnością się zgadzam. Większość osób nie wyjeżdża tylko za pieniędzmi, ale także za zmianą środowiska, klimatu a także rozwojem. Wierzę w to, że większość tak jak ja chciałaby pracować i zostać w Polsce. Ja osobiście coraz bardziej myślę o wyjeździe. Z obserwacji i doświadczenia wiem, że często my sami sobie stwarzamy wiele problemów co wpływa na nasze zdrowie. Tendencja Polaków do marudzenia, narzekania i widzenia wszystkiego w czarnych barwach nie wpływa dobrze na życie 😉 Także ahoj przygodo, mam nadzieję, że i mi uda się wyrwać z tego pędu szczurów, problemów, których nie ma, zawiści, porównywania i zazdrości!

Filip Wawrzyniak

Zostaw komentarz