ZOSTAŃ AMBASADOREM AKADEMII SPAPOWER i WYPROMUJ SWOJĄ MARKĘ !

ZOSTAŃ AMBASADOREM AKADEMII SPAPOWER i WYPROMUJ SWOJĄ MARKĘ !

ZOSTAŃ AMBASADOREM AKADEMII SPAPOWER!  Jakie korzyści otrzymasz dla siebie i swojej firmy ?  Koniecznie zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą współpracy... bo przecież biznes to ludzie i relacje między nimi. 

1.  Dostęp do zamkniętej grupy kursantów:

Jako Ambasador Akademii SPApower będziesz miał dostęp do zamkniętej grupy kursantów, gdzie będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami, wymieniać się wiedzą i uczyć się od innych uczestników kursu. Otrzymasz także darmowe, niepublikowane materiały, które mogą pomóc Ci w rozwoju marki i w budowaniu obecności w mediach społecznościowych. Dodatkowo, raz w tygodniu odbywa się webinar, na którym będziesz mógł uczyć się o budowaniu marki, społeczności online i pozyskiwaniu klientów.

LINK DO GRUPY TUTAJ >>>>>>

2. Rozwój i szkolenia:

Jako ambasador Akademii SPApower będziesz miał możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach oferowanych przez Akademię SPApower. To pozwoli Ci rozwijać się w branży SPA i zdobywać nowe umiejętności, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w tej dziedzinie.

3. Promocja Twojej Marki:
 
Jako ambasador Akademii SPApower będziesz miał okazję promować swoją markę osobistą w branży SPA. Twoje osiągnięcia będą publikowane na stronach społecznościowych Akademii SPApower, co przyczyni się do zwiększenia Twojej widoczności i reputacji w branży.

4. Zostań naszą twarzą marki na naszych produktach:

Spośród naszych ambasadorów wybierzemy kilka osób, które będą miały zaszczyt reprezentować naszą markę na naszych wspaniałych produktach online, takich jak okładki e-booków, kursy online i videokursy.
 

5. Stań się naszym cenionym partnerem biznesowym!

Oznaczymy Cię również jako naszego partnera na naszej stronie internetowej. Tam będziemy umieszczać Twoje logo oraz linki do Twojej własnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych co znacznie zwiększy Twój ruch w sieci.

 

Te szeroko zakrojone działania promocyjne są już dostępne dla Ciebie, abyś mógł zyskać jeszcze większą rozpoznawalność i dotrzeć do nowych klientów!

 

Dołącz do nas już teraz i stwórz z nami wyjątkowe historie!


Aby zostać ambasadorem Akademii SPApower, należy jednorazowo złożyć zamówienie na kwotę minimum 250 zł w sklepie internetowym Akademii SPApower lub zamówić jeden z pakietów kursów online, które są dostępne w linku poniżej.

https://spapower.eu/collections/online-courses

DODATKOWO, wykorzystaj kod AMBASADOR na -10% na Twoje zamówienie, abyśmy wiedzieli, że chcesz zostań naszym ambasadorem marki! 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jestem do Twojej dyspozycji. Przyłącz się do społeczności Akademii SPApower i rozpocznij swoją przygodę i rozwój z branżą SPA!

Kontakt:  spapower.academy@gmail.com

Pozdrawiamy serdecznie,
ZESPÓŁ SPAPOWER ACADEMY 
Powrót do blogu

Zostaw komentarz