Rozwój w branży masażu to nie tylko masaż... odkryj w sobie nowe możliwości!

Rozwój w branży masażu to nie tylko masaż... odkryj w sobie nowe możliwości!

Cześć! Witajcie, drodzy masażyści! Dostałam od Was wiele wiadomości dotyczących wymiany masaży lub zapytań o to, czy mógłbym Was nauczyć masażu.

Chciałabym Wam podziękować za te propozycje, ale od 2021 roku już nie wykonuję masaży. W poniższym poście chciałabym opowiedzieć Wam, co teraz robię, dlaczego i jakie są moje plany na przyszłość. Zapraszam do lektury, która mam nadzieję, że Was zainspiruje!

Teraz skupiam się na tworzeniu swojej marki, wspieraniu innych i pomaganiu im osiągnąć swoje cele poprzez prowadzenie akademii dla masażystów. Współpracujemy również z hotelami, co umożliwia pracę za granicą w SPA dla innych masażystów. Niebawem planuję wprowadzić na rynek kosmetyki mojej własnej marki, o czym marzyłam przez całe życie. Oprócz tego udzielam konsultacji, prowadzę warsztaty i zajmuję się promocją i sprzedażą moich kursów online z zakresu marketingu w mediach społecznościowych dla masażystów. Od lutego będę również organizować regularne szkolenia rozwojowe oraz z zakresu mediów społecznościowych stacjonarnie w naszym biurze w Gdańsku.

Pewnie jesteście ciekawi, dlaczego zrezygnowałam z wykonywania masaży. Było kilka powodów.

 

Po pierwsze, zawsze chciałam mieć własną markę produktową i szkoleniową, co jest moim głównym zawodowym i życiowym celem, który w pełni spełniam.

Po drugie, pragnęłam mieć więcej czasu dla siebie, zakończyć pracę o godzinie 17 i cieszyć się wolnymi weekendami i świętami. W przypadku pracy jako masażystka w hotelowych spa jest to bardzo trudne do osiągnięcia, gdy ktoś ustala grafik z góry, a klienci chcą umawiać się na masaże wieczorem lub późnym popołudniem.

Po trzecie, nie chciałam pracować fizycznie przez całe życie. Uważam, że praca jako masażystka to kariera, która maksymalnie może trwać 10 lat. Po 8 latach pracy zaczęły u mnie pojawiać się różne dolegliwości. Jestem bardzo wysoka i szczupła, co możecie sami zauważyć. Od dziecka mam problemy z kolanami, a także skoliozę i problemy z kręgosłupem, które przy pracy fizycznej jeszcze się pogłębiły. Miałam trzy razy rwa kulszową, zespół cieśni nadgarstka, liczne kontuzje kolan i wiele innych problemów. Teraz, mając więcej czasu dla siebie, regularnie korzystam z masaży, jogi i rehabilitacji, dbam o siebie. Jest to przestrogą dla innych masażystów, aby nie przeciążać swojego ciała. Szanuję i ogromnie podziwiam tych, którzy wykonują masaż przez 20 lat lub dłużej. Mają moje największe uznanie. Jednak moje cele i ambicje były inne.

W masażu osiągnęłam już wszystko, czego chciałam. Pracowałam na statku, miałam własny gabinet, pracowałam za granicą w luksusowych SPA. Był moment, kiedy nie wiedziałam, co dalej robić i gdzie iść, a równocześnie zaczęły się u mnie objawy wypalenia zawodowego.  Nigdy nie chciałam szkolić innych w dziedzinie masażu, ale zawsze chciałam działać w mediach społecznościowych, tworzyć własne projekty i pomagać innym. Z tego powstał pomysł na Akademię SPApower, w której działam od 4 lat i rozwijam ten projekt z roku na rok, co możecie zauważyć.

 

Nie wspominając już o panach, którzy nieustannie wypisują różne bzdury i spamują skrzynkę... Na pewno kobiety wiedzą o czym tutaj mówię...Cieszę się, że teoretycznie mam to już za sobą.

 

Teraz jestem bardzo zadowolona z miejsca, w którym się obecnie znajduję. Tworzę dla Was akademię, własną markę, kosmetyki, produkty, szkolenia, kursy, mentoring. Jestem niezwykle szczęśliwa i spełniona. Wszędzie byłam w dziedzinie masażu, gdzie chciałam, a teraz nadszedł czas, żeby wykorzystać zdobyte 10-letnie doświadczenie i pomóc innym, aby było im lepiej i łatwiej.

Mam nadzieję, że ten post będzie dla Was inspiracją do rozważenia swojej dalszej kariery i rozwoju. Jeśli podobał Wam, proszę o wyślij go dla osoby, której może się on przydać i udostępnienie go dalej.

 

Pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mi udało się stworzyć własny projekt, oparty na moim wieloletnim międzynarodowym doświadczeniu jako masażystka. 

Jeśli masz pomysł na siebie związany z masażem, a nie wiesz jak z nim ruszyć, umów się do mnie na konsultację indywidualną, a na pewno razem znajdziemy wiele rozwiązań dla Twojego rozwoju.

 

UMÓW KONSULTACJE: https://spapower.eu/products/mentoring-1-1-z-klaudia-romanowska


SZKOLENIA STACJONARNE W GDAŃSKU (zapisy na luty/marzec/kwiecień)
https://spapower.eu/products/szkolenie-social-media-w-masazu-i-branzy-spa

 

kontakt:   spapower.academy@gmail.com

telefon:    + 48 571 533 424 

 

Życzę Wam powodzenia i spełnienia w Waszych dalszych planach zawodowych!

 

Klaudia Romanowska SPAPOWER ACADEMY - TWORZYMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ DLA MASAŻYSTÓW

 

Poznaj moją historię jako masażystki: https://spapower.eu/pages/my-storyMoja strona i kursy online dla masażystów: www.spapower.eu

 

Zobacz ofertę kursów rozwojowych na 2024: 

https://spapower.eu/collections/oferta-dla-masazystow-2024

Powrót do blogu

Zostaw komentarz