PowerPlan - 6 tygodniowy program rozwoju dla gabinetu masażu!

PowerPlan - 6 tygodniowy program rozwoju dla gabinetu masażu!

Rozpoczynamy nowy rok 2024 z ogromnym entuzjazmem i radością! Oprócz naszych popularnych kursów online, mam ogromną przyjemność ogłosić wprowadzenie autorskiego programu mentoringowego dla gabinetów masażu. Ten program jest stworzony specjalnie dla Ciebie, aby pomóc Ci rozwijać swój gabinet i osiągnąć niesamowite rezultaty. Program rozpoczynamy 15 stycznia 2024.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU KLIKAJĄC TUTAJ: 
https://spapower.eu/products/powerplan-6-tygodniowy-program-rozwoju-dla-gabinetu-masazu

"PowerPlan" to intensywny 6-tygodniowy program, który pozwoli Ci przejść przez wszystkie kluczowe aspekty prowadzenia własnego biznesu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem gabinetu masażu, czy już posiadasz pewne doświadczenie, ten program jest dla Ciebie.

Co oferujemy w ramach programu? Przede wszystkim, gwarantujemy 6 tygodni intensywnej pracy nad Twoim biznesem. Będziesz miał/a okazję skoncentrować się na rozwoju swoich umiejętności i zwiększeniu swoich dochodów. Będę towarzyszyła Ci na każdym kroku, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowo, zapewniamy ponad 10 godzin webinarów, które będą nasycone niezwykle cenną wiedzą. Będziesz mógł/a uczyć się od najlepszych w branży i dowiedzieć się, jak skutecznie zarządzać swoim gabinetem masażu. Nasze webinary to prawdziwa skarbnica wiedzy, która pomoże Ci podnieść swoje umiejętności do nieosiągalnych wcześniej poziomów.

Ale to nie koniec! Oferujemy również specjalne bonusy, które sprawią, że uczestnictwo w naszym programie będzie jeszcze bardziej wartościowe. Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł/a wymieniać się doświadczeniem i pomysłami z innymi uczestnikami programu. Dodatkowo, regularnie organizowane będą live'y, podczas których będziesz mógł/a zadawać pytania i uzyskiwać natychmiastową odpowiedź.

Nie czekaj! Dołącz do naszego autorskiego programu mentoringowego dla gabinetów masażu i zacznij odnosić sukcesy już teraz! Jeśli czujesz, że nie zarabiasz tyle, ile chcesz, masz problemy z zarządzaniem czasem, lub nie wiesz, jak wyróżnić się na rynku - to program stworzony specjalnie dla Ciebie! Pokażemy Ci, jak skutecznie rozwijać swój biznes, budować unikalną markę i przyciągać klientów.

Nie bój się inwestować w swój rozwój! Ze mną nauczysz się, jak skalować swoje działania, podnosić ceny bez obaw, a także jak stworzyć produkty i usługi, które będą się same sprzedawać. To Twój czas, aby osiągnąć sukces i spełniać swoje marzenia!

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszego autorskiego programu mentoringowego dla gabinetów masażu i zacznij transformować swoją działalność już teraz!

Rozwijaj swoją markę masażu w 2024 roku!

Co otrzymasz?

💆🏻‍♀️ 10 spotkań na żywo w grupie: Dołącz do naszej Akademiii i innych z branży, aby wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Ten unikalny program grupowy pozwoli Ci zyskać nowe perspektywy i inspiracje. Na spotkaniach na żywo przerobimy wiele tematów rozwoju w biznesu w branży masażu.

💆🏻‍♀️ Materiały pomocnicze: Otrzymasz dostęp do moich materiałów pomocniczych, które będą Cię wspierać w rozwoju Twojej marki. Będą one zawierać przykłady strategii marketingowych, techniki sprzedaży, a także porady dotyczące budowania silnej marki w branży masażu.

💆🏻‍♀️ Dostęp do kursów i ebooków: Znajdź swoją drogę do sukcesu dzięki moim kursom i ebookom. Oferuję Ci różnorodne tematy, które pomogą Ci pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie rozwoju biznesu masażu, spa, fizjoterapii i beauty. Otrzymasz dostęp do dedykowanego dla Ciebie kursu online na mojej platformie.

💆🏻‍♀️ 2 konsultacje indywidualne: Jestem tu dla Ciebie. Dlatego oferuję Ci 2 konsultacje indywidualne, podczas których będziesz mógł/mogła skonsultować swoje wyzwania i cele. Otrzymasz spersonalizowane porady i wskazówki, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu.

Tematy do przepracowania w 6 tygodniach

  1. Zarządzanie gabinetem masażu - W pierwszym tygodniu skupimy się na kluczowych aspektach zarządzania gabinetem masażu. Omówimy strategie organizacji pracy, zarządzania zasobami ludzkimi i efektywnego wykorzystania czasu.

  2. Marketing i promocja - W drugim tygodniu skoncentrujemy się na strategiach marketingowych i promocji Twojego gabinetu masażu. Przeanalizujemy różne kanały reklamowe, takie jak media społecznościowe, strona internetowa i lokalne reklamy. Porozmawiamy również o budowaniu marki i przyciąganiu klientów.

  3. Rozwój umiejętności masażysty - W trzecim tygodniu skupimy się na rozwoju Twoich umiejętności masażysty. Omówimy różne techniki masażu, metody relaksacji i terapii. Przeanalizujemy również, jak dostosować swoje umiejętności do potrzeb klientów i jak stale podnosić swoje kwalifikacje.

  4. Obsługa klienta - Czwarty tydzień poświęcimy na temat obsługi klienta. Omówimy, jak zapewnić doskonałe doświadczenie klienta, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak budować długotrwałe relacje z klientami.

  5. Finanse i zarządzanie dochodami - W piątym tygodniu skoncentrujemy się na aspektach finansowych prowadzenia gabinetu masażu. Omówimy, jak efektywnie zarządzać dochodami, kontrolować koszty i planować inwestycje. Przeanalizujemy również różne modele cenowe i strategie rozliczeń.

  6. Rozwój osobisty i sukces w branży - W ostatnim tygodniu skupimy się na rozwoju osobistym i osiąganiu sukcesu w branży masażu. Omówimy techniki motywacyjne, budowanie pewności siebie i radzenie sobie z wyzwaniami. Przeanalizujemy również możliwości rozwoju kariery i budowania sieci kontaktów w branży.


    Pamiętaj, że każdy temat będzie obejmował zarówno teorię, jak i praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w rozwoju Twojego gabinetu masażu. Będę Ci towarzyszyć na każdym kroku, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Cena dołączenia do programu: 
- 599 zł dla pierwszych 3 miejsc
- 799 zł dla kolejnych 3 miejsc
- 999 zł dla ostatnich 3 miejsc

Wystawiam fakturę na firmę.

To oferta, której nie możesz przegapić! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i rozpocznij swoją podróż do sukcesu w branży masażu, spa, fizjoterapii i beauty. Bądź gotowy/gotowa na nowe wyzwania i rozwijaj swoją markę w 2024 roku!

Napisz do mnie wiadomość, lub email:
spapower.academy@gmail.com

DOŁĄCZ DO PROGRAMU KLIKAJĄC TUTAJ: 
https://spapower.eu/products/powerplan-6-tygodniowy-program-rozwoju-dla-gabinetu-masazu

Moja strona:
Powrót do blogu

Zostaw komentarz