Poprowadziłam wykład dla młodych masażystów - rozwój i inspiracje na wykładzie w szkole Cosinus w Olsztynie

Poprowadziłam wykład dla młodych masażystów - rozwój i inspiracje na wykładzie w szkole Cosinus w Olsztynie

Dziś mogę się podzielić z Wami moimi wrażeniami z pierwszego wystąpienia publicznego przed masażystami na wykładzie w szkole Cosinus Olsztyn. Była to dla mnie ogromna przyjemność móc opowiedzieć o szansach i możliwościach rozwoju pracy w SPA za granicą i na statkach wycieczkowych. Wykład odbył się 26 maja w szkole Cosinus w Olsztynie. 

Dziękuję serdecznie szkole Cosinus Olsztyn za zaproszenie oraz Pani Dyrektor Beacie Michalskiej za możliwość poprowadzenia wykładu dla młodych masażystów. To dla mnie ważne doświadczenie, które mogłam zyskać dzięki Waszemu wsparciu. Było to dla mnie tym bardziej ważne wystąpienie, gdyż 10 lat temu, moją przygodę z masażem i karierę zawodową masażystki zaczynałam właśnie w moim rodzinnym mieście Olsztynie. 

Jako założycielka Akademii SPApower, z pasją i zaangażowaniem wspieram młodych masażystów w ich profesjonalnym rozwoju zawodowym. Moje doświadczenie w wieloletniej pracy jako masażystka, nie tylko w Polsce, ale także w 6 krajach za granicą, na statkach wycieczkowych, a także prowadząc kiedyś własny gabinet, a obecnie prowadząc rekrutację w dziale HR do pracy w hotelowych SPA na Cyprze pozwoliły mi zdobyć wiedzę, którą mogłam dziś przekazać na wykładzie.

To było dla mnie bardzo emocjonujące przeżycie - pierwsze wystąpienie publiczne przed masażystami. Cieszę się, że mogłam się podzielić z młodymi masażystami moją wiedzą i doświadczeniem. Mam nadzieję, że moje słowa staną się dla nich inspiracją do dalszego rozwoju w branży SPA.

Zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia strony SPApower Academy, gdzie znajdziecie wiele cennych informacji i wsparcia dla swojej kariery masażysty. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów!

Dziękuję jeszcze raz szkole Cosinus Olsztyn i Pani Dyrektor Beaty Michalskiej za możliwość wygłoszenia wykładu. To dla mnie ważny krok na drodze do budowania silnej społeczności masażystów, którzy pragną rozwijać się i osiągać sukces w branży SPA. 💆🏻‍♀️💆🏻‍♂️🌴🛳️🍀


Bardzo mi zależy na tym, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi specjalistami w dziedzinie masażu i kosmetologii. Jeśli prowadzisz ośrodek szkoleniowy, uczelnię wyższą lub szkołę masażu, chętnie zaoferuję wykład dla studentów. Moje międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie masażu i kosmetologii pozwoli mi dostarczyć cenne informacje, inspirację oraz wskazówki, które pomogą studentom lepiej zrozumieć i rozwijać się w tej dziedzinie. Spotkania będą obejmować różne tematy, a także aspekty prowadzenia własnego biznesu w branży SPA w Polsce i za granicą. Będę również odpowiadać na trudne pytania, które mogą się pojawić w trakcie nauki i praktyki zawodowej młodych masażystów.

WSPÓŁPRACA: spapower.academy@gmail.com


Z serdecznymi pozdrowieniami,
Klaudia Romanowska
Założycielka Akademii SPApower
www.spapower.eu

Powrót do blogu

Zostaw komentarz