Mocny start w 2024 roku – co udało mi się osiągnąć w Akademii SPApower i nie tylko!

Mocny start w 2024 roku – co udało mi się osiągnąć w Akademii SPApower i nie tylko!

Rok 2024 jest i będzie dla mnie rokiem pełnym wyzwań i nowych celów i osiągnięć. Oto co udało mi się zdziałać do połowy roku 2024.

1. WSPARCIE REKRUTACJI NA CYPRZE!

🌟 DZIŚ MAMY ROK! 🌟 Od momentu, kiedy zaczęłam rekrutację na Cyprze jako dyrektor HR minął dokładnie rok! 🌴 🇨🇾 W ciągu tego czasu osiągnęłam swoje cele, które nie tylko wpłynęły pozytywnie na rozwój mojej kariery, ale przede wszystkim na życie zawodowe i prywatne wielu osób. 🏆 Ponad 20 pracowników, z całej Europy: m.in  z Polski, Ukrainy, Litwy, Węgier, Rumunii, Cypru, UK, Hiszpanii, których rekrutowałam, teraz cieszą się słońcem i realizują swoje marzenia zawodowe na Cyprze! ☀️🌺 Pomogłam także w otwarciu dwóch nowych filii hoteli w SPA, zatrudniając tam wykwalifikowany personel! 💼💆‍♀️ Odrzuciłam setki wniosków rekrutacyjnych z całej Europy i nie tylko, zdobywając ogromne doświadczenie w selekcji kandydatów! 🚫📄 Poznałam setki masażystów z całego świata, a polskich masażystów zmotywowałam ich do nauki języka angielskiego. Natomiast ja bardzo pogłębiłam swoje zdolności interpersonalne oraz psychologiczne! 💬📚

Już niedługo planuję odwiedzić siedzibę Planet SPA na Cyprze oraz odwiedzić wszystkich masażystów, aby dzielić się swoim doświadczeniem i zapewnić wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym! To będzie niesamowity biznesowy wyjazd, pełen pasji i tworzenia cudownych wspomnień! 🌍🌴 Jestem pełna energii i gotowa na kolejne wyzwania! 💪


2. MÓJ 6-tygodniowy PROGRAM MENTORINGOWY "POWERPLAN"

„PowerPlan” – intensywnym 6-tygodniowym programie rozwojowym dla branży masażu. Mój autorski program mentoringowy zapewni Ci intensywną pracę nad rozwojem Twojego biznesu. To ponad 10 godzin wartościowych webinarów, indywidualnych konsultacji i specjalnych bonusów, które pomogą Ci rozwinąć Twój Biznes Masażowy w 6 tygodni! Program będzie organizowany tylko kilka razy w roku. Każdy czas to dobry czas, aby rozpocząć intensywny rozwój gabinetu masażu, dlatego serdecznie zapraszam do udziału!

Więcej o programie:
https://spapower.eu/products/powerplan-6-godni-program-rozwoju-dla-gabinetu-masazu

3. PIERWSZE WYSTĄPIENIE PUBLICZNE! POPROWADZIŁAM WYKŁAD DLA MASAŻYSTÓW!

Mogę się podzielić z Wami moją radością z pierwszego wystąpienia publicznego przed masażystami na wykładzie w szkole Cosinus Olsztyn. Była to dla mnie ogromna przyjemność móc opowiedzieć o szansach i możliwościach rozwoju pracy w SPA za granicą i na statkach wycieczkowych. Wykład odbył się 26 maja w szkole Cosinus w Olsztynie. Było to dla mnie szczególnie wyjątkowe doświadczenie, ponieważ 10 lat temu, również zaczynałam swoją karierę zawodową jako masażystka w moim rodzinnym Olsztynie...

Bardzo mi zależy na tym, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi specjalistami w dziedzinie masażu i kosmetologii. Jeśli prowadzisz ośrodek szkoleniowy, uczelnię wyższą lub szkołę masażu, chętnie zaoferuję wykład dla studentów. Moje międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie masażu i kosmetologii pozwoli mi dostarczyć cenne informacje, inspirację oraz wskazówki, które pomogą studentom lepiej zrozumieć i rozwijać się w tej dziedzinie. Spotkania będą obejmować różne tematy, a także aspekty prowadzenia własnego biznesu w branży SPA w Polsce i za granicą. Będę również odpowiadać na trudne pytania, które mogą się pojawić w trakcie nauki i praktyki zawodowej młodych masażystów.

WSPÓŁPRACA:
spapower.academy@gmail.com
4. ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ "BEZCZELNE MARZENIA" W Düsseldorfie w 1 września!

Mam przyjemność ogłosić, że jako jedna z 5 Polek i kobiet biznesu za granicą, otrzymałam możliwość wygłoszenia prelekcji na niezwykłej konferencji "Bezczelne marzenia" w wrześniu w Düsseldorfie na konferencji z wyjątkowym gościem specjalnym jakim będzie Fryderyk Karzełek!

Dziękuje za zaproszenie Wioletta Tarach i możliwość uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu 😍 Jestem niezwykle podekscytowana i wdzięczna za zaproszenie na ten niezwykły event i możliwością podzielenia się swoimi osiągnięciami i historią z innymi!


5. WYDANIE MOJEJ KSIĄŻKI!

Wielkimi krokami zbliża się publikacja mojej pierwszej książki! Więcej szczegółów niebawem ! ;) Książka jest podsumowaniem mojego tegorocznego 10-lecia w branży beauty. 

KSIĄŻKA:
https://spapower.eu/products/ksiazka-klaudia-romanowska


6. WRÓCIŁAM NA STUDIA!

W mojej Akademii oferuję ogrom rozwoju dla innych. Praca pochłania mnie czasem tak bardzo, że często brak mi czasu dla siebie i na rozwijanie swoich pasji. W swoim życiu zawodowym zawsze bardzo dużo pracowałam, później 2 lata podróżowałam po świecie, ale teraz przyszedł czas na nowy etap. Zawsze bardzo marzyłam, aby wrócić na studia jednak moje intensywne życie zawodowe i podróże, nie sprzyjały i nie tworzyły okoliczności, w których mogłam podjąć studia. Zdecydowałam zatem, że w tym roku to zmienię. Od października rozpoczynam naukę na kierunku PSYCHOLOGIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU WE WROCŁAWIU. Jest to kierunek mojego dalszego rozwoju, który mnie niezmiennie pasjonuje od lat. Osobiście jestem niezmiernie zadowolona z tej decyzji, co oczywiście będzie z czasem miało ogromne odzwierciedlenie także w moim biznesie, ale i dla całej Akademii. Tak, można pójść na studia w wieku 30 lat, czemu nie ;) Trzymajcie kciuki! :)

7. SPRZEDAŻ CZĘŚCI MOJEJ MARKI - ŚWIECE SOJOWE

Ponieważ ostatecznie wybrałam edukację jako kierunek swojego dalszego rozwoju w biznesie, w którym czuję się także najlepiej, podjęłam trudną decyzję o sprzedaży części mojej marki.

Marka oferuje wysokiej jakości świeczki ręcznie wykonane z naturalnych składników, które doskonale nadają się do relaksacyjnych wieczorów, aromaterapii czy też jako elegancki dodatek do wnętrz, takich jak salony SPA.

Zainteresowanych proszę o kontakt:
spapower.candles@gmail.com8. MOJA MARKA OSOBISTA

Nie można ukryć, że podczas tworzenia Akademii, SPApower postała moja osobista marka jako Klaudia Romanowska. Wobec stworzyliśmy stronę www.klaudiaromanowska.com , nad którą stale pracujemy.


A to tylko połowa roku! :) Liczę, że ten rok przyniesie i mi i Wam wiele wyjątkowych doświadczeń i osiągnięć, a także ważnych życiowych decyzji czego Wam i sobie życzę! :)


Rozpocznij ze mną swoją podróż do sukcesu w branży masażu, spa, fizjoterapii i beauty. Dołączcie do nas i bądźcie gotowi na nowe wyzwania oraz rozwój swojej marki w 2024 roku!

Życzę Wam samych sukcesów w 2024 i mnóstwo POWERA do działania! :)

Klaudia Romanowska 
Założycielka SPApower Academy

Powrót do blogu

Zostaw komentarz