Nowa ustawa dla technika masażysty - co musisz wiedzieć?

Nowa ustawa dla technika masażysty - co musisz wiedzieć?

Drodzy masażyści,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami najnowszą informacją dotyczącą ustawy technika masażysty, która została wprowadzona niedawno. Nowe przepisy regulujące praktykę masażu mają na celu podniesienie standardów wykonywania tego zawodu oraz zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom.

Zgodnie z nową ustawą, każdy masażysta będzie musiał posiadać odpowiednie kwalifikacje oraz certyfikaty potwierdzające jego umiejętności. Dodatkowo, masażysta będzie zobowiązany do przestrzegania określonych procedur higieny oraz etyki zawodowej podczas sesji masażu.

Nowe przepisy NIE DOTYCZĄ wszystkich rodzajów masażu. Dotyczą tylko masaży  takich jak np. masaż leczniczy. Dzięki nim pacjenci będą mieli pewność, że są w rękach profesjonalisty, który podejmie odpowiednie kroki w celu poprawy ich stanu zdrowia i samopoczucia.

Czy technik masażysta musi mieć prawo wykonywania zawodu?

Oprócz odpowiedniego wykształcenia, aby móc wykonywać zawód technika masażysty trzeba będzie uzyskać wpis do Centralnego Rejestru Osób Uprawnionych do Wykonywania Zawodu Medycznego (jest to coś podobnego do uzyskania prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty, lekarza czy pielęgniarki).


Czy po kursie masażu można pracować jako masażysta?

W przypadku kursu masażysty nie ma się uprawnień do pracy leczniczej, ale można pracować w salonach SPA i innych tego typu miejscach nastawionych na profilaktykę i relaks pacjenta.

Czy każdy masażysta musi mieć uprawnienia?

Aby pracować jako masażysta, konieczne jest zdobycie stosownych kwalifikacji. Należy w tym celu odbyć kurs w szkole zawodowej, policealnej lub skończyć specjalną szkołę dla masażystów. Stale należy się dokształcać i uczyć. Bycie masażystą to rozwój nie tylko umiejętności, ale także praca nad promocją swoich usług i rozwój własnej marki osobistej jako masażysta. 

Wprowadzenie nowej ustawy technika masażysty jest krokiem w dobrą stronę dla całej branży masażu. Mamy nadzieję, że wszystkie osoby praktykujące masaż będą dążyć do spełnienia nowych wymagań oraz podnoszenia swoich umiejętności, aby zapewnić swoim klientom jak najlepszą opiekę.

Pamiętajmy, że praca masażysty to nie tylko sztuka, ale również odpowiedzialność za zdrowie i dobre samopoczucie innych. Bądźmy więc profesjonalni i troszczmy się o swoich pacjentów z należytą starannością.

Życzymy Wam sukcesów w branży masażu i zachęcamy do przestrzegania nowych regulacji w celu podniesienia standardów świadczonych usług.


Mamy dla Was wyjątkowy produkt - SZYBKI KURS POZYSKIWANIA KLIENTÓW:

W ramach kursu otrzymasz:

  • 59 pomysłów na 300 postów i rolek o masażu
  • 85 pomysłów i strategii pozyskiwania klientów, do wdrożenia od zaraz 
  • Godzinny kurs video - 12 skutecznych metod pozyskiwania klientów, m.in. jakich jak Facebook czy Instagram, tworzenie grup oraz tworzenie kampanii reklamowych
  • BONUS! 20 gotowych postów KOPIUJ - WKLEJ

Przejdź do kursu klikając poniżej >>> 
https://spapower.eu/products/szybki-kurs-pozyskiwania-klientow-w-gabinecie-masazu-w-cenie-97-zl


🔥 ZAMYKAMY SPRZEDAŻ ZA 5 DNI 🔥 Kurs zniknie i nie będzie dostępny w sprzedaży 🙅‍♀️ Pobierz najlepsze materiały w najlepszej cenie 🏆

🏆 SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów 🏆
Klaudia Romanowska 

Założycielka SPApower Academy
Powrót do blogu

Zostaw komentarz