Masażyści masowo zamykają swoje gabinety! Dlaczego?

Masażyści masowo zamykają swoje gabinety! Dlaczego?

Dlaczego masażyści masowo zamykają gabinety?

Ostatnio obserwuję na różnych grupach liczne wyprzedaże sprzętu dla masażystów oraz wieczne promocje na usługi, dochodzące nawet do -70%. To zjawisko może wskazywać na brak klientów na usługi w takiej cenie, jaką by chcieli. Zastanawiam się, skąd bierze się ten nagły przypływ promocji i wyprzedaży?

Brak wiedzy na temat marketingu:

Jednym z możliwych powodów jest brak wiedzy na temat marketingu wśród masażystów. Szkoła nauczy Cię masażu, ale niekoniecznie prowadzenia biznesu czy promowania swoich usług. Tego musisz nauczyć się sam, bądź skorzystać drogi na skróty i gotowej pigułki wiedzy dostępnej w naszych kursach i e-bookach czy programie mentorigowym PowerPlan. 

Brak umiejętności dostosowania cen:

Innym czynnikiem może być brak umiejętności dostosowania cen do swoich umiejętności i potrzeb na utrzymanie działalności. Masażyści czasem nieadekwatnie kierują się cenami konkurencji, co utrudnia utrzymanie się na rynku. Wiadomo, że ceny masażu są zróżnicowane między miastami. Ważnym elementem jest ułożenie Twojej własnej indywidualnej atrakcyjnej oferty dla swoich klientów, tak aby zarobki pozwalały im na utrzymanie i jednoczesne inwestowanie w siebie w kursy i rozwijanie swoich umiejętności. 

Brak umiejętności promocji w social mediach:

Dodatkowo, wiele osób nie potrafi tworzyć atrakcyjnych ofert w social mediach, co utrudnia przyciąganie potencjalnych klientów. Masażyści często mają trudności z tworzeniem atrakcyjnych ofert w social mediach, które przyciągnęłyby klientów. Niestety, wielu z nich boryka się z problemem tworzenia skutecznych postów czy reklam, które przyciągnęłyby uwagę potencjalnych klientów na ich usługi.


Jeśli chcesz zmienić tę sytuację, zapraszam Cię do zainwestowania w mój bestsellerowy kurs online dla masażystów. Znajdziesz w nim 300 minut video-kursów, 100 stron wiedzy w e-bookach i ponad 100 pomysłów i strategii pozyskiwania klientów w social media i nie tylko.

Zainwestuj w swoją wiedzę i rozwój, aby być o krok przed konkurencją.

Kurs dostępny tutaj >>>> https://spapower.eu/products/skuteczna-promocja-gabinetu-masazu-kurs-online 

6-tygodniowy program rozwoju Twojego gabinetu - zaczynamy 4 marca >>> https://spapower.eu/products/powerplan-6-tygodniowy-program-rozwoju-dla-gabinetu-masazu


📚 PAKIETY E-BOOKÓW DLA MASAŻYSTÓW📚
💻 KURSY ONLINE DLA MASAŻYSTÓW 💻

🏆 SPApower Academy - tworzymy lepszą przyszłość dla masażystów 🏆
Klaudia Romanowska 

Założycielka SPApower Academy
Powrót do blogu

Zostaw komentarz