Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w pracy w SPA i masażu?

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w pracy w SPA i masażu?

Nauka języka angielskiego może przynieść wiele korzyści dla masażystów chcących rozpocząć międzynarodową karierę w branży SPA lub/i pracujących w SPA za granicą. Oto kilka powodów, dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w tej dziedzinie:

 1. Rozszerzenie możliwości zawodowych: Znajomość języka angielskiego otwiera drzwi do pracy w zagranicznych SPA i salonach masażu. Wiele hoteli, salonów SPA oraz gabinetów masażu a przede wszystkim klientów z innych krajów preferuje komunikację w języku angielskim, dlatego posiadanie tej umiejętności może zwiększyć szanse na znalezienie pracy za granicą.

 2. Lepsza obsługa klienta: Wiedza z zakresu języka angielskiego umożliwia lepszą komunikację z klientami anglojęzycznymi. Będziesz w stanie zrozumieć potrzeby klientów, odpowiedzieć na ich pytania i zapewnić im odpowiednią opiekę i obsługę klienta na wysokim poziomie w ich języku.

 3. Rozwój zawodowy: Znajomość języka angielskiego umożliwia masażystom dostęp do różnych materiałów edukacyjnych, takich jak książki, artykuły i filmy, które mogą pomóc w dalszym rozwoju zawodowym. Można również uczestniczyć w kursach i szkoleniach prowadzonych w języku angielskim, które poszerzą wiedzę i umiejętności w dziedzinie masażu.

 4. Komunikacja z personelem: W wielu salonach SPA i ośrodkach masażu pracuje personel z różnych krajów, którzy mogą posługiwać się językiem angielskim jako językiem wspólnym. Znajomość tego języka ułatwi komunikację z kolegami z pracy, managerem i recepcją.

 5. Zwiększenie zaufania klientów: Klienci często czują się bardziej komfortowo, gdy mogą komunikować się w ich języku. Znajomość języka angielskiego pozwoli masażystom nawiązać lepszą relację z klientami i zbudować większe zaufanie.

 6. Możliwość rozwoju międzynarodowego: Praca w zagranicznych SPA może być fascynującym doświadczeniem, które pozwoli masażystom poznać nowe kultury i tradycje. Znajomość języka angielskiego ułatwi adaptację w nowym środowisku i umożliwi lepsze wykorzystanie tych możliwości.


  Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka angielskiego niezbędnego do pracy w SPA za granicą to KURS ONLINE "Angielski w SPA i Masażu" jest dla Ciebie. 

  Jeśli jesteś zainteresowany nauką języka angielskiego w kontekście pracy w SPA i masażu, możesz wziąć udział w kursie online "Angielski w SPA i Masażu". Oto kilka informacji na temat tego kursu:

  • Kurs trwa 6 tygodni i obejmuje 10 zajęć.
  • Grupa jest niewielka, maksymalnie 10 osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika.
  • Podczas kursu będziesz miał/a okazję odbyć 10 godzin praktyki języka angielskiego w kontekście pracy w SPA i masażu.
  • Nauczysz się przydatnych zwrotów i wyrażeń związanych z obsługą klienta anglojęzycznego.
  • Kurs dostosowany jest do pracy w SPA za granicą i obejmuje 10 tematów związanych z tą dziedziną.
  • Będziesz miał/a możliwość przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.
  • Masz możliwość praktyki z osobą posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy w zagranicznych SPA.
  • Materiały kursowe są nagrane i przesłane uczestnikom, co pozwala na ich odtwarzanie w dogodnym czasie.
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, od 17:00 do 18:00.
  • Koszt jednej lekcji to tylko 88 złotych/osoba/lekcja
  • Kurs rozpoczyna się 1 lutego o 17:00, a ostatnia lekcja odbędzie się 7 marca.
  • Istnieje możliwość płatności ratalnej dzięki Przelewy24.
  • Dodatkowo, uczestnicy otrzymają e-book ze słownictwem i zwrotami do samodzielnego utrwalania wiedzy.

  CELE KURSU ONLINE "Angielski w SPA i Masażu":

  Podczas kursu "Angielski w SPA i Masażu" nie tylko nauczysz się komunikować w języku angielskim używanym w środowisku masażystów, ale również osiągniesz następujące cele:

  • Nauczysz się zwrotów, dzięki którym będziesz w stanie porozumieć się w języku angielskim ze środowiskiem, w którym pracujesz. Będziesz w stanie komunikować się zarówno z klientami, jak i kolegami z pracy, managerem i recepcją.
  • Nauczysz się profesjonalnie identyfikować i nazywać części ciała po angielsku.
  • Będziesz w stanie swobodnie komunikować się na temat zabiegów SPA w języku angielskim.
  • Nauczysz się prowadzić klienta przez sesję masażu, używając odpowiednich zwrotów.
  • Będziesz w stanie rekomendować klientom różne rodzaje masaży w języku angielskim, dostosowując się do ich indywidualnych potrzeb.


  Podsumowanie

  Nauka języka angielskiego może przynieść wiele korzyści dla masażystów pracujących w branży SPA. Znajomość tego języka umożliwia lepszą obsługę klienta, rozwój zawodowy, komunikację z personelem oraz możliwość pracy za granicą. Kurs Online "Angielski w SPA i Masażu" oferuje intensywną naukę języka angielskiego w kontekście pracy w tej dziedzinie. Dzięki temu kursowi będziesz w stanie porozumieć się z klientami i kolegami z pracy, prowadzić sesje masażu w języku angielskim oraz rozwijać swoje umiejętności zawodowe.

  Zobacz szczegóły naszego kursu online: 
  https://spapower.eu/products/kurs-online-angielski-w-spa-i-masazu

Powrót do blogu

Zostaw komentarz