Nowości w SPApower 2024: Rekrutacja na Cyprze, program PowerPlan i Premiera Kosmetyków!

Nowości w SPApower 2024: Rekrutacja na Cyprze, program PowerPlan i Premiera Kosmetyków!

Witajcie w 2024 roku z ogromnym entuzjazmem i radością! Mamy wiele nowości do podzielenia się z Wami. To czas nowych możliwości, wyzwań i inspirujących zmian. 

1. REKRUTACJA DO PRACY W SPA NA CYPRZE: 

Po pierwsze, rozpoczęliśmy rekrutację na Cyprze, gdzie oferujemy pracę w SPA na 10 miesięcy, od lutego do listopada. To doskonała okazja, by połączyć pracę z relaksem w rajskiej scenerii. Wymagana jest znajomość języka angielskiego, a CV w tym języku można przesłać na adres  spapower.academy@gmail.com 


2. NOWY PROGRAM "PowerPlan"

Po drugie, zapraszam do udziału w naszym nowym programie "PowerPlan" - intensywnym 6-tygodniowym programie rozwoju dla gabinetów masażu. Mój autorski program mentoringowy zapewni Ci intensywną pracę nad rozwojem Twojego biznesu, ponad 10 godzin wartościowych webinarów, konsultacje indywidualne oraz specjalne bonusy, które pomogą rozwinąć Twój Gabinet Masażu w 6 tygodnii! 

Program będzie organizowany tylko kilka razy w roku. Początek roku to idealny moment, aby skorzystać z intensywnego rozwoju gabinetu masażu, dlatego serdecznie zapraszam do udziału!

Więcej o programie: https://spapower.eu/products/powerplan-6-tygodniowy-program-rozwoju-dla-gabinetu-masazu

 

3. PREMIERA SPAPOWER COSMETICS W 2024! 

Ostatecznie, nie mogę doczekać się premiery moich nowych kosmetyków SPApower! Po ponad 3 latach pracy nad recepturą i marką produktową, jestem gotowa zapowiedzieć Wam nasze nowe produkty, które pojawią się już w 2024 roku! Balsamy, kremy, oleje i świece do masażu... może coś jeszcze, ale to pozostawie niespodzianką ;) Więcej szczegółów już niebawem na naszej stronie, a data premiery pozostaje tajemnicą... ;) To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów i profesjonalistów branży! 

Rozpocznij z nami swoją podróż do sukcesu w branży masażu, spa, fizjoterapii i beauty. Dołączcie do nas i bądźcie gotowi na nowe wyzwania oraz rozwój swojej marki w 2024 roku!


Życzę Wam samych sukcesów w 2024! 

Klaudia Romanowska 
Założycielka SPApower

Powrót do blogu

Zostaw komentarz