darmowa

 • 59.00
  E-book „#59 pomysłów na ponad 300 postów o masażu”
  Jesteś masażystą lub fizjoterapeutą? Prowadzisz swój własny salon SPA lub kosmetyczny, a może pracujesz mobilnie? Chcesz rozwijać swoją markę? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś: TAK, to e-book „#59 pomysłów na ponad 300 postów o masażu” jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź, co w nim znajdziesz i dlaczego właściwie warto go kupić. Posłuchaj także podcastu, w którym omawiam pierwsze 3 posty z ebooka - POSŁUCHAJ TUTAJ.
  Dla kogo jest ten e-book?
  Jeśli prowadzisz działalność związaną z masażem, z pewnością wiesz, jak ważna jest promocja i reklama na social mediach! To właśnie dzięki angażującym postom na Facebooku czy Instagramie możesz zdobywać nowych klientów i utrzymywać z nimi pozytywne relacje. Niestety, wiele osób – choć jest świetnych w tym, co robi – nie potrafi zachęcić klientów do skorzystania z usług. Co gorsza, wielu traktuje Facebooka jako zło konieczne! W toku codziennej pracy brakuje nam czasu na to, by spokojnie zaplanować tematy postów, zastanowić się nad tym, jakie treści byłyby pożądane przez odbiorców. Często też wydaje nam się, że pomysły się nam już po prostu wyczerpały… Mój e-book wychodzi więc naprzeciw Twoim problemom i podsuwa praktyczne, sprawdzone pomysły!
  „#59 pomysłów na ponad 300  postów o masażu” – co znajdziesz w e-booku?
  W e-booku „59 pomysłów na  ponad 300 postów o masażu” znajdziesz: - Dokładnie opisane pomysły na posty; - Praktyczne przykłady – omówione na podstawie mojego doświadczenia, - Wskazówki dotyczące zamieszczanych zdjęć i filmów.   W moim e-booku każdy znajdzie coś dla siebie i zainspiruje się do tworzenia treści przyciągających obserwatorów i klientów jednocześnie. E-booka stworzyłam w oparciu o swoje kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu social mediów, a także prowadzenie przeze mnie własnego gabinetu masażu.
  Dlaczego warto?
  „#59 pomysłów na ponad 300 postów o masażu” powstało po to, aby dać Ci nie tylko dawkę cennych informacji, ale także inspirację do zmian i rozwoju swojej marki! Odkryj w sobie motywację do tworzenia kreatywnych postów w Twoich social mediach. Czytaj, baw się dobrze i przede wszystkim zdobywaj nową wiedzę w lekki i przyjemny sposób. Przeczytaj e-book uważnie i poszerzaj swoje horyzonty!   Zobacz tego e-booka także w naszych atrakcyjnych pakietach budowania Marki Osobistej w Masażu - ZOBACZ TUTAJ.    Dołącz do naszej akademii, obserwując nasz profil na Instagramie! www.instagram.com/spapower_academy   Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 59 pln
X