Zostań Partnerem Biznesowymmarki SPApower i uzyskaj certyfikat

W ostatnim czasie widzimy znacznie rosnące zainteresowanie i świadomość klientów w kwestii naturalnych świec sojowych oraz aromaterapii. Zauważamy, że coraz bardziej doceniają oni naturalne właściwości oraz ich pozytywny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego wychodzimy na przeciw tym potrzebom i oferujemy wyjątkowe świece sojowe wykonane przy użyciu naturalnego wosku sojowego oraz ekologicznego opakowania wielokrotnego użytku. 

Nasza oferta to nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także certyfikat, potwierdzający dbałość o jakość naszych produktów i renomę naszej marki. Wyposażając salon w nasze świece, możesz mieć pewność, że oferujesz swoim klientom wyjątkowej klasy ekologiczne produkty.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą dla gabinetów oraz opiniami o naszych produktach. Świece z pewnością pozytywnie wpłyną na atmosferę Twojego salonu i zadowolenie Twoich klientów.

Ponadto, oferujemy możliwość wprowadzenia do sprzedaży naszych świec klientom w Twoim salonie. Pozwoli Ci na dodatkowy dochód ze sprzedaży i zwiększenie zysków w Twojej firmie. Jako nasz partner biznesowy otrzymasz stały rabat na nasze produkty -30%. 

Jeśli chcesz poprawić wartość usług swojego salonu beauty i wprowadzić dodatkowe produkty do sprzedaży, a dzięki temu przyciągnąć bardziej wymagających klientów, to wypełnij formularz i zostań naszym partnerem biznesowym. 

certyfikat dla salonów beauty
świeca spa

Nasi Partnerzy BiznesowiDołącz do nich już dziś!

X