kosmetyki spapower
Tworzyć zapachy rodem z luksusowego SPA… – ta myśl prowadzi mnie od początku…
SPApower – piękno i relaks w jednym miejscu!

Taka myśl towarzyszyła mi od samego początku tworzenia mojej marki. Niezmiernie miło mi Was poinformować, że SPApower to już nie tylko świece sojowe o wyjątkowych zapachach, które podbiły Wasze serca, ale także niebawem będziecie mieli okazję wypróbować kosmetyki do ciała pod naszą marką. Jeśli interesuje Cię dalszy rozwój naszej marki to koniecznie przeczytaj poniższy tekst! Dowiesz się z niego, kim jestem i jak powstało SPApower –  piękno i relaks w jednym miejscu!

Kim jestem?

Mam na imię Klaudia Romanowska i pochodzę z Olsztyna. Z doświadczenia jestem masażystką i aromaterapeutką, a od 5 lat tworzę swoją markę – SPApower. Piękne aromaty zawsze były bliskie mojemu sercu. Nadawały moim chwilom wyjątkowych akcentów, dlatego też pragnę dzielić tym z innymi. W mojej głowie od zawsze była myśl, aby stworzyć własną markę kosmetyczną…  Dzięki pracy w wielu miejscach w SPA na świecie, w których miałam styczność z tysiącami różnych marek kosmetycznych, które inspirowały mnie do stworzenia własnych produktów. W ten sposób powstały unikalne zapachy moich świec SPApower, od 2 lat cieszą się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Niebawem rozpoczniemy, także sprzedaż naszych kosmetyków do ciała SPApower. Aby dowiedzieć się więcej o historii mojej marki, zachęcam Cię do przeczytania wywiadu, który ukazał się w ostatnim czasie na portalu Kobiet Biznesu – Business Woman&Life – PRZECZYTAJ WYWIAD TUTAJ. 

Przygotowałam dla Ciebie kilka ważnych informacji o naszych kosmetykach do ciała, m.in:

SPApower oferuje organiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała, które gwarantują pełne zachowanie zdrowia i naturalnego piękna. Wszystkie nasze produkty są wolne od szkodliwych parabenów, sztucznych konserwantów oraz barwników. Co ważne, nie testujemy ich na zwierzętach, dzięki czemu są one wolne od jakiejkolwiek formy okrucieństwa. To nie wszystko – nasze kosmetyki są w 100% pochodzenia wegańskiego, a nasze opakowania zaprojektowaliśmy tak, aby były one przyjazne dla środowiska i mogły być ponownie wykorzystane, co sprawia, że są one w pełni zero waste.

Myślę, że udało mi się zrealizować to marzenie i stworzyć wysokiej jakości produkty mojej marki SPApower. Ciągle powiększamy nasz asortyment, nowości możecie już niebawem wypatrywać w naszym sklepie! SPApower – piękno i relaks w jednym miejscu.

 

Jak pewnie już zauważyliście, w tworzenie tej marki wkładam całe moje serce! Nie byłoby jednak SPApower, gdyby nie Wy – nasi najlepsi klienci! Dziękuje Wam, że od początku jesteście dla mnie ogromnym wsparciem w tworzeniu mojej marki. Dzieląc się swoimi opiniami na social mediach, widzę jak uczestniczycie w życiu mojej marki. Oznaczając nas na Facebooku i Instagramie, dokładacie swoją małą cegiełkę do tego, by moja marka mogła się rozwijać. Dziękuję za Wasze wsparcie i zapraszam Was w podróż, która pobudzi zmysły! Niech power będzie z Wami!

 

Do usłyszenia wkrótce,

Klaudia Romanowska

Właścicielka marki SPApower Cosmetics

X