SPApower Club polecaj i zarabiaj online to program afiliacyjny dzięki, któremu możesz korzystać z naszych produktów, a także zarabiać na nich.

Dla kogo jest ten program SPApower Club ?

Program afiliacyjny SPApower Club jest dostępny dla każdego, kto chce polecać produkty nasze produkty i zarabiać przy tym online. Wszyscy chętni użytkownicy i nasi obserwatorzy, którzy zainteresowani są promowaniem produktów naszej marki SPApower, mogą dołączyć do programu afiliacyjnego, aby zacząć zarabiać prowizję za każdy udany zakup, dokonany przez ich rekomendacje. Program SPApower Club jest przeznaczony dla osób, które chcą zarobić dodatkowe pieniądze online w prosty, szybki i przyjemny sposób. Ten program będzie idealny dla:

 • influenserów, mających duże zasięgi i zaangażowaną społeczność
 • youtuberów, posiadających swój kanał na YouTubie
 • tiktokerów, tworzących content beauty na Tik-Toku
 • blogerów, piszących bloga o tematyce beauty
 • osób, które chcą pracować zdanie i zacząć zarabiać w internecie

 

Korzyści współpracy ze SPApower Club ?

Korzyści z dołączenia do programu afiliacyjnego SPApower Club to:

 1. Zarabianie: możesz zarabiać prowizję za każdą sprzedaż dokonaną przez Twojego poleconego przez unikalny link z Twojego konta afiliacyjnego.

 2. Niewielki wysiłek: od Ciebie wymaga minimalnego wysiłku – musisz tylko udostępnić swój produktowy link dla Twoich obserwujących.

 3. Możliwość zarabiania przez internet jest niezwykle atrakcyjna – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz zarabiać pieniądze z każdego miejsca na świecie. Twoje linki działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwiając dokonywanie zakupów przez Twoje zaproszenie, nawet wtedy, gdy Ty śpisz! Co ważne, za każde takie zamówienie otrzymasz prowizję, dzięki czemu możesz zacząć zarabiać już dziś.

 4. Rejestracja bezpłatna: Dołączenie do programu jest bezpłatne, nie musisz płacić za zapis, nie inwestujesz żadnych swoich środków.

 5. Narzędzia promocyjne: po dołączeniu do programu, będziesz miał dostęp do różnych narzędzi, takich jak banery, linki do produktów, i kody rabatowe, które pomogą Ci w promowaniu produktów.

 6. Elastyczne metody wypłaty: Program afiliacyjny ma elastyczne metody wypłat, dzięki czemu możesz wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 7. Promocje: Jeśli chcesz poznać bardziej nasze produkty rekomendujemy ich zakup z kodem rabatowych SPACLUB20 – otrzymasz 20% zniżki na Twoje pierwsze zakupy. Nie jest to warunek konieczny, aby przystąpić do programu.

  Zarejestruj się już dziś do programu afiliacyjnego SPApower Club, to proste, bezpieczne i bezpłatna możliwość zarobku dodatkowych pieniędzy. 

 
Jak zacząć współprace ze SPApower Club ?
 

Aby zacząć współpracę ze SPApower Club, możesz postępować według następujących kroków:

 1. Przejdź na stronę internetową SPApower Club i kliknij przycisk “Zarejestruj się tutaj”.

 2. Wypełnij formularz rejestracyjny zgodnie z instrukcją.

 3. Poczekaj na zatwierdzenie.  Zazwyczaj trwa to chwilę od momentu złożenia aplikacji.

 4. Po zatwierdzeniu otrzymasz dostęp do swojego konta.
  Utworzysz w nim unikalny link partnerski, który będziesz mógł zacząć udostępniać swoim znajomym, obserwującym na mediach społecznościowych, subskrybentom e-maili lub innym odbiorcom.

 5. Kiedy ktoś kliknie na Twój link i dokona zakupu, otrzymasz prowizję od sprzedaży.

Pamiętaj, że program partnerski SPApower Club jest bezpłatny, a nie wiąże się z żadnymi kosztami lub opłatami. Możesz zacząć zarabiać pieniądze od razu, promując ich produkty w swojej sieci kontaktów.

Jak utworzyć własny link w  SPApower Club ?
 1. Kiedy już utworzysz już konto i twoja aplikacja zostanie zatwierdzona, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.
 2. Przejdź do sekcji “Narzędzia Wydawcy“, a tam następnie kliknij, “utwórz link afiliacyjny”.

 3. Wybierz nasz program SPApower Cosmetics 1, a następnie kliknij przycisk “utwórz link afiliacyjny”.
 4. Gotowe! Swój link znajdziesz w rubryce “Twój link”.  Teraz możesz go udostępnić w swoich Mediach Społecznościowych. Link jest zawsze dostępny w zakładce “Narzędzia wydawcy” -> “Moje linki afiliacyjne”.  Link będzie przenosił użytkownika do naszego sklepu. Po dokonaniu zakupu przez link, Twoja prowizja pojawi się w Twoim panelu automatycznie. 

program partnerski
instrukcja
X