Poznaj naszą Akademię SPApower – miejsce, które rozwija i inspiruje masażystów!

Spapower academy
Czym zajmuje się Akademia SPApower ?

Witajcie! Nazywam się Klaudia Romanowska. Jeśli jeszcze nie wiecie, oprócz tworzenia produktów pod własną marką SPApower, od 2020 roku powstała również Akademia SPApower. To akademia biznesowo-rozwojowa dla masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów SPA. Akademia pomaga zwiększać ilość klientów w gabinecie oraz rozwijać karierę w zawodzie masażysty. W Akademii dzielę się swoim międzynarodowym doświadczeniem. Zanim założyłam Akademię SPApower, byłam przez 8 lat masażystką i terapeutką SPA. Pracowałam w luksusowych SPA za granicą, a także na statku wycieczkowym, prowadziłam także swój własny gabinet. Obecnie tworzę własną markę kosmetyczną SPApower Cosmetics. Te wszystkie doświadczenia bardzo pomagają mi przy dzisiejszej pracy z klientami. Poznaj naszą Akademię SPApower nieco bliżej!

Misja Akademii SPApower – rozwój i inspiracje płynące z całego świata

Naszą misją w Akademii jest rozwój kariery masażystów, fizjoterapeutów oraz terapeutów SPA, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ramach Akademii, uczestnicy mają szansę poznać najnowsze trendy i spostrzeżenia w dziedzinie masażu oraz wymieniać się cennymi doświadczeniami z innymi profesjonalistami z branży. Dodatkowo, Akademia SPApower oferuje wsparcie w pozyskiwaniu klientów oraz pomoc w prowadzeniu własnego biznesu. Jako część społeczności Akademii, masażyści mają szansę na wzajemną pomoc i rozwój, dzięki czemu mogą osiągać jeszcze większe sukcesy w swojej karierze. Akademia łączy w sobie profesjonalną wiedzę, pasję i zaangażowanie, tworząc inspirujące środowisko dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w zawodzie masażysty. Dołącz także do naszych mediów społecznośiowych:

FACEBOOK >>>>>

INSTGARAM >>>>>

NASZA GRUPA NA FACEBOOKU >>>>

Jeśli masz ochotę, możesz umówić się do mnie na prywatną konsultację 1:1. Mój kalendarz spotkań znajdziesz tutaj – KALENDARZ SPOTKAŃ >>>>>>

Zapisz się na moje BEZPŁATNE SZKOLENIE, na którym opowiem Ci o 10 metodach pozyskiwania klientów w Twoim gabinecie.

Poznaj naszą Akademię SPApower ! Link do zapisu na szkolenie kliknij tutaj >>>>>

Zobacz jakie nasze produkty mogą Ci pomoc kliknij tutaj >>>>>>

 

Do usłyszenia wkrótce,

Klaudia Romanowska

Właścicielka marki SPApower

X