Pierwsze Ogólnopolskie Warsztaty integracyjne dla masażystów SPApower Academy

warsztaty dla masażystów
Pierwsze Ogólnopolskie Warsztaty integracyjne dla masażystów SPApower Academy – dowiedz się więcej!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej i połączyć branżę beauty, SPA, masażu, zatem zapraszamy na Pierwsze Ogólnopolskie Warsztaty dla masażystów SPApower Academy – integracja, biznes i rozwój! Nasze Pierwsze Ogólnopolskie Warsztaty integracyjne dla masażystów SPApower Academy. Mają na celu jednoczyć środowisko masażystów i terapeutów w celu wzajemnego wsparcia. Są stworzone dla masażystów ku rozwoju na rzecz świadczenia lepszych usług dla swoich klientów i wzajemnego wspierania się w branży masażu. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy uczestnik może liczyć na wsparcie i inspirację niezbędne do osiągnięcia przez niego wymarzonego sukcesu. Warsztaty SPApower Academy to wyjątkowe wydarzenie, które skupia się na rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, sprzedażowych i inspiruje do osiągania celów masażystów. Rozwija umiejętność pozyskiwania klientów oraz budowania silnej marki w masażu budowania pozytywnych relacji z klientami, które pozwolą im wyprzedzić konkurencję i podbić rynek. SPApower Academy to idealne miejsce dla profesjonalistów z branży SPA, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności oraz rozwijać swoją karierę zawodową.

Pierwsze Ogólnopolskie Warsztaty integracyjne dla masażystów SPApower Academy – idea powstania

Pierwsze Ogólnopolskie Warsztaty integracyjne dla masażystów SPApower Academy powstały z myślą o tym, by jednoczyć, a nie dzielić masażystów. Nasza ideologia opiera się na tym, że tylko wzajemne uczenie się, inspirowanie i motywowanie do działania pozwoli na rozwój całej branży SPA i masażu. Chcemy, aby nasi uczestnicy, niezależnie od poziomu doświadczenia, mieli okazję na swobodną wymianę pomysłów i wiedzy. W szczególności, chcemy zachęcić młode osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w świecie masażu i SPA, do aktywnego uczestnictwa w naszych warsztatach. W ten sposób, chcemy promować masaż w Polsce jako skuteczną metodę relaksacji. Promujemy poszerzanie świadomości jak potrzebną społeczeństwu usługę dostarczamy. Razem tworzymy przestrzeń dla rozwoju, inspirowania się i zacieśniania relacji między masażystami, co będzie służyć nie tylko nam. Także naszemu społeczeństwu pokaże to jak ważną role odgrywa masaż w życiu każdego człowieka. Buduje nowe postrzeganie masażu i zabiegów SPA w Polsce.

 

Pierwsze Ogólnopolskie Warsztaty integracyjne dla masażystów SPApower Academy – gdzie i kiedy ?

Pierwsze nasze warsztaty odbędą się w Warszawie 23 września (sobota) w godzinach 10.00 – 18.00, przy ulicy Materii 1.  Jest sala w dzielnicy Warszawa Włochy, niedaleko lotniska Okęcie. SPApower Academy to nie tylko wspaniała okazja do nauki i rozwoju swoich umiejętności, ale również szansa na nawiązanie nowych kontaktów. Na warsztatach możecie także spodziewać się przedstawicieli firm szkoleniowych, gdzie będziecie mogli zapoznać się z ich ofertą, porozmawiać bliżej o współpracy i kierunku waszego rozwoju. Także przewidujemy możliwość testowania i zakupu produktów do masażu, co pozwoli Wam poznać kosmetyki do masażu oraz możliwości ich zastosowania. Na wydarzeniu przewidziany jest także networking i integracja z innymi masażystami. Pozwoli to na poznanie możliwości pracy jako masażysta oraz promocję swojego biznesu. Jeśli chcesz się rozwijać w branży SPA i masażu, to koniecznie zarezerwuj swój bilet na to wyjątkowe wydarzenie!

 

Więcej informacji o naszych warsztatach znajdziesz tutaj KLIKNIJ >>>>>

 

Bilety dostępne w naszym sklepie! Mamy jedynie 150 miejsc na to wyjątkowe wydarzenie! Zatem nie czekaj i  ZAREZERWUJ BILET >>>>>

 

Do zobaczenia na warsztatach pełnych pasji do masażu!  🙂

Klaudia Romanowska

SPApower Academy

 

INSTAGRAM: @spapower_academy

X