Nazywam się Klaudia Romanowska i od 9 lat jestem przedsiębiorcą. Od zawsze moje działania związane były z branżą beauty.

 

Obecnie jestem właścicielką własnej marki kosmetycznej SPApower Cosmetics. Równolegle prowadzę SPApower Academy, akademię rozwojowo-biznesową dla masażystów, fizjoterapeutów, a także dla osób z branży beauty, pragnących rozwijać się. Pomagam zwiększać ilość klientów w gabinecie,
a także rozwijać się w zawodzie masażysty, terapeuty SPA.

 

 Zanim rozpoczęłam prace nad własną marką kosmetyczną oraz założyłam Akademie SPApower, przez wiele lat byłam masażystką i terapeutką SPA. Pracowałam w luksusowych SPA za granicą, a także na statku wycieczkowym, prowadziłam także swój własny gabinet. Te wszystkie doświadczenia obecnie bardzo pomagają mi w tworzeniu własnej marki i są inspirującą historią dla innych.

Kocham podróże, sport i medytacje.

Przeczytaj wywiad ze mną na temat powstania mojej marki WYWIAD TUTAJ >>>>

Klaudia Romanowska
Klaudia Romanowska

Nasze świece SPApower to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie jakość i trwałość. Wyprodukowane w Polsce, są one wykonane
z wosku sojowego, a ich czas palenia się to ~ 55 godzin. Oferujemy je w pięknej, ekologicznej, zerowaste puszce w kolorze gold lub golden rose.

Unikalne zapachy stworzone przez aromaterapeutkę
z międzynarodowym doświadczeniem są chwalone przez naszych klientów. Wypalają się one równomiernie i nie tworzą nadmiernej ilości dymu, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Po wypaleniu świecy puszka może być wykorzystana ponownie,
a nasze setki zadowolonych klientów w Polsce i za granicą potwierdzają wyjątkowość naszych produktów.

X