Każdego dnia budzimy się i chcemy zacząć pozytywnie nasz dzień. Dbamy o to, aby napełnić się energią na nadchodzący dzień, często pełen wyzwań. Miracle Morning – czyli fenomen poranka, pozwala nam naładować nasze baterie na cały dzień. Czym jest Miracle Morning i jakie przynosi efekty ? Co robić, aby dobrze wykorzystać ten rytuał ? Dowiedz się czytając ten artykuł.

 

Czym jest Miracle Morning?

Miracle Morning to codzienny poranny rytuał, w którym wygospodarujesz czas tylko dla siebie. Często brakuje nam czasu w ciągu dnia, więc poranek jest idealnym momentem, aby zrobić coś dla siebie. Zatem Miracle Morning, ma na celu przypomnienie Ci o tym co najważniejsze. Czego pragniesz, jakie są Twoje plany i marzenia, do czego dążysz. Miracle morning, to rytuał, który warto stosować codziennie, aby polepszyć Twoje codziennie funkcjonowanie. Taki czas jest ważny w życiu każdego człowieka. Samodoskonalenie i samorealizacja nabiera teraz dla nas nowego znaczenia. Jest to ważny element, w naszym codziennym funkcjonowaniu w dzisiejszym zabieganym świecie. Chwila wyciszenia jest ważna i niezwykle potrzebna, aby zadbać o nasze zdrowie mentalne. Zatem ten niezwykły poranny rytuał z pewnością wpłynie pozytywnie na nasze życie. Jak zacząć praktykować Miracle Morning ?

 

Miracle Morning – jak zacząć ?

Po pierwsze wstawaj odrobinę wcześniej niż dotychczas. Może to być godzina lub więcej to zależy od Ciebie. Dostosuj czas do swojego trybu życia. Ważne jest to, aby w tym czasie nikt Ci nie przeszkadzał. Musisz od razu oddalić się od swojego łóżka. Na początek poranna toaleta bez używania telefonu i zaglądania na media społecznościowe. Następnie rozpocznij kilka kroków, które na prawdę sprawią, że Twój dzień będzie znacznie lepszy.

Możesz zacząć Miracle Morning w ten sposób:

 1. Pobądź w ciszy – zamknij na chwilę oczy i świadomie głęboko oddychaj, obserwuj jakie myśli przychodzą Ci do głowy.
 2. Afirmuj – powtarzaj je na głos, głośno i wyraźnie, w internecie jest mnóstwo gotowych afirmacji, jednak zachęcamy abyś skonstruował własne.
 3. Czytaj – weź książkę, koniecznie papierową, najlepiej na temat rozwoju osobistego, coś co Cię zainspiruje i da energię do działania.
 4. Pisz – stwórz specjalny notatnik, gdzie będziesz zapisywać swoje przemyślenia, pomysły, to za co jesteś wdzięczny.
 5. Wizualizuj – zamknij oczy i wyobraź sobie jak spełniają się wszystkie Twoje marzenia, wyobrażaj je sobie w czasie rzeczywistym.
 6. Ćwicz – poranne rozciąganie, joga, to świetne pobudzenie i doda Ci energii na cały dzień.

Każda z tych czynności powinna Ci zająć mniej więcej 10 min. Poświęć każdej z tych rzeczy odpowiednio wystarczająco uwagi. Czas na określone rzeczy możesz kurczyć i rozciągać, z czasem na pewno dostosujesz go do swoich potrzeb. Po pewnym czasie fenomen poranka będzie codziennością, bez której nie będziesz mógł żyć. Fantastycznie jest zacząć dzień od rzeczy, która nastraja nas pozytywnie do życia i daje nam energię na resztę dnia.

Ta cisza o poranku, to jest coś magicznego. Przekonaj się sam jak fantastycznie Miracle Morning, może zmienić Twoje życie na lepsze!

 

Miracle Morning – jakie efekty zobaczysz po regularnym stosowaniu ?

Tak jak widzisz Miracle Morning to rutyna, która składa się z kilku prostych kroków, mających na celu poprawę efektywności i zwiększenie poziomu energii na cały dzień. Korzyści z regularnego stosowania Miracle Morning mogą obejmować między innymi:

 • większą produktywność i skuteczność w pracy i w życiu prywatnym
 • zwiększoną motywację i pewność siebie
 • zmniejszone uczucie stresu i lęku
 • poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego
 • lepsze relacje z innymi ludźmi

Warto zatem wprowadzić Miracle Morning – czyli “fenomen poranka”, do rutyny swojego codziennego dnia, aby polepszyć swoją jakość życia. Zajrzyj także do naszego sklepu, gdzie znajdziesz świece i woski, jakie możesz stosować w czasie Twojego Miracle Morning. Będą one idealnym uzupełnieniem poranka, który naładuje Cię dobrą energią na cały dzień. Zapalenie świec podczas Miracle Morning, daje pewne korzyści. Mogą one pomóc w stworzeniu przyjemnej atmosfery relaksu i skupienia podczas praktykowania Miracle Morning. Światło świec może również wpłynąć na nasz stan emocjonalny, redukując stres i zwiększając poczucie relaksacji. Dodatkowo, zapalanie świece może pomóc w tle, aby odciągnąć uwagę od innych elementów otoczenia, a tym samym skoncentrować się na praktykowanym systemie rutyn. Warto zatem uzupełnić ten rytuał swoim ulubionym zapachem, który pomoże nam jeszcze bardziej podkreślić wagę Miracle Morning.

Podziękowania za inspiracje do stworzenia tego artykułu dla Bartłomieja Piekarskiego – Specjalisty od kreowania nawyków – koniecznie zajrzyjcie na jego Instagram. 

 

Obserwuj także nasz Instagram, aby codziennie ładować się pozytywnymi wibracjami!

Życzę Wam cudownych Miracle Morning!

Do usłyszenia wkrótce,

Klaudia Romanowska

Właścicielka marki SPApower Cosmetics

X