Kurs online dla masażystów – Wypromuj Twój Gabinet Masażu

Klaudia Romanowska SPApower

Cześć! 🙂 Nazywam się Klaudia Romanowska. Poznajmy się bliżej!

W 2016 kupuję swój pierwszy stół do masażu.
W 2020 pandemia zmienia moje życie.
W 2023 prowadzę międzynarodowy biznes w branży SPA pod swoją własną marką SPApower. 
Prowadzę największą w Polsce akademię rozwojową dla masażystów i branży SPA. Dodatkowo, mam sprzedaż swoich produktów na całą Unię Europejską. Współpracuję także z hotelami w całej Europie, pomagając masażystom znaleźć pracę za granicą i zdobyć międzynarodowe doświadczenie w SPA.

Kurs dla masażystów - Wypromuj Twój Gabinet Masażu!

Wielu masażystów jest świetnymi specjalistami, ale nie wiedzą lub nie potrafią promować swoich usług. Ten kurs został stworzony właśnie dla Ciebie! Znajdziesz w nim gotowe rozwiązania i wskazówki, które przełożą się na efekty Twojej pracy.

Już w sprzedaży!

Skoro już jesteś na tej stronie, to również mam dla Ciebie kupon rabatowy o wartości 100 zł! KOD TO  ⇒  KURS100.

KUPUJĄC MÓJ KURS ZYSKASZ...

Sprawdzone metody, które w końcu pozwolą Ci zbudować SPOŁECZNOŚĆ i zwiększyć ZASIĘGI Twojego konta! Dzięki temu pozyskasz nowych klientów w Twoim gabinecie! 

Co zawiera kurs?


✅ 103 slajdy prezentacji z wiedzą na temat promocji, sprzedaży i social media

✅ ponad 100 porad dotyczących social media, marketingu i sprzedaży

✅ 5 tematycznych lekcji, które poprawią Twoje wyniki w biznesie

✅ 5 godzin omówienia w formie podcastu, dzięki czemu jeszcze bardziej zrozumiesz przedstawioną wiedzę

✅ listy zadań do wdrożenia w życie po każdej z lekcji, dzięki czemu krok po kroku zaczniesz osiągać wymarzone efekty

✅ sesje pytań i odpowiedzi, stałe wsparcie i mentoring na zamkniętej grupie kursantów

Jakie korzyści przyniesie Ci mój kurs?

  • Pozyskasz większą liczbę klientów: Kurs pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego pozyskiwania większej liczby klientów dla Twojego gabinetu. Dzięki temu zwiększysz swoje przychody i rozwiniesz swoją działalność.
  • Zainteresujesz klientów swoimi usługami: Ten kurs pokaże Ci, jak skutecznie zainteresować klientów Twoimi usługami w gabinecie. Nauczysz się tworzyć atrakcyjne oferty i promować je w sposób przyciągający uwagę potencjalnych klientów.
  • Stworzysz atrakcyjną ofertę: Dowiesz się, jak skonstruować ciekawą ofertę dla swojego gabinetu, która przyciągnie klientów i zachęci ich do skorzystania z Twoich usług. Nauczysz się wykorzystywać różne techniki marketingowe i psychologiczne, aby skutecznie przekazać wartość Twoich usług.
  • Pozyskasz klientów dzięki Social Mediom: Kurs sprawi, że zaczniesz wykorzystać media społecznościowe do skutecznego pozyskiwania klientów. Nauczysz się tworzyć atrakcyjne treści i efektywnie komunikować się z Twoją docelową grupą odbiorców na platformach takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn.
  • Zachęcisz klientów do zapisywania się na kolejne usługi: Kurs pomoże Ci zrozumieć, jak sprawić, aby klienci zapisywali się na kolejne usługi w Twoim gabinecie. Nauczysz się stosować strategie utrzymania klienta i budowania długoterminowych relacji, co przyczyni się do stabilności, rozwoju i wzrostu Twojego biznesu.

POZNAJ OPINIE MOICH KURSANTÓW!

Skorzystaj z okazji i zacznij osiągać upragnione efekty!
 Dodatkowo, kurs oferuje dogodne metody płatności “Płacę później z Twisto”, gdzie masz aż 30 dni na dokonanie płatności bez dodatkowych opłat!
Skoro już jesteś na tej stronie, to również mam dla Ciebie kupon rabatowy o wartości 100 zł! KOD TO  ⇒  KURS100.

Masz pytania o kurs? Skontaktuj się!

spapower.academy@gmail.com
X