energia we wnętrzu
Energia w naszych domach ma ogromny wpływ na życie.

Dzisiejszy świat wymaga od nas niezwykle silnej energii do codzienny obowiązków. Weekend jest czasem gdy ładujemy baterie. Czas zatem skupić się na rzeczach, które pozytywnie wpłyną na nasz relaks. Przygotowałam dla Was listę rzeczy które, na pewno wpłyną pozytywnie na Wasz odpoczynek, co pozwoli na głębszą regenerację, odpoczynek, a co za tym idzie większą energię do naszych dalszych działań po weekendzie. To co zaczynamy ?

 

Wibracje w naszym wnętrzu i energia panująca w pomieszczeniu to niezwykle ważne aspekty. Odgrywają one ważną rolę w naszym codziennym życiu. Nasze rytuały relaksacyjne są nieodłącznym elementem dbania o nasze zdrowie mentalne. Dzisiejszy świat, kładący na nasz presję czasu i doskonałości, nie pomaga nam w odpoczynku. Nie możemy zapomnieć, że jest on ważnym elementem zdrowia psychicznego, które jest fundamentem zdrowia i dobrego funkcjonowania. Oto lista rzeczy, które podniesie Wasze wibrację i energię w Waszym wnętrzu. Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

 

Jak podnieść wibracje i energię w naszym wnętrzu?
  1. Medytacja: Regularna medytacja może pomóc wyciszyć umysł i zmniejszyć poziom stresu. Możesz zacząć od zaledwie kilku minut dziennie i stopniowo zwiększać swoją praktykę. Medytacja, będzie Cie stopniowo wyciszać i uspokajać. Już po pierwszej medytacji zauważysz efekty w postaci przyjemnego wyciszenia i spokoju w sercu. Medytacja niesie za sobą szereg fantastycznych korzyści dla zdrowia mentalnego.

  2. Pozytywne afirmacje: Powtarzanie pozytywnych afirmacji dla siebie może pomóc zmienić Twoje myślenie i energię na bardziej pozytywny stan. Przykłady pozytywnych afirmacji mogą obejmować “Jestem spokojny i w pokoju” lub “Jestem otoczony pozytywnymi wibracjami”. Pozytywne myśli, tworzą nasze życie. Pozytywne myślenie ma ogromny wpływ na szereg rzeczy, które jak puzzle układają się w naszej głowie. Można powiedzieć, że pozytywne myślenie, kreuje to co jest w naszym życiu. Pozytywne myślenie często równa się pozytywne życie.

  3. Spędzanie czasu z naturą: Bycie w otoczeniu natury może pomóc skupić uwagę na czymś innym niż stresy codziennego życia i wprowadzać nas w bardziej relaksujący stan. Nawet krótki spacer w lokalnym parku może pomóc w podniesieniu nastroju. Chociaż krótki spacer ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie nie tylko fizyczne, ale także mentalne. Kontakt z naturą to rzecz dla człowieka, która jest zapisana głęboko w naszym człowieczeństwie. Im bliżej natury jesteśmy, tym bardziej czujemy się jednością i jesteśmy bardziej szczęśliwi.

    Dodatkowo, aby, podnieść Twoje wibracje ważne jest także…
  4. Praktykowanie wdzięczności: Skupienie się na tym, za co jesteś wdzięczny w swoim życiu, może pomóc zmienić Twoje myślenie na bardziej pozytywny stan. Możesz zapisywać kilka rzeczy, za które jesteś wdzięczny każdego dnia lub po prostu poświęcić kilka minut na ich przemyślenie. Wdzięczność prosto z serca, ma ogromny wpływ na wibracje w naszym życiu. To najczystsza forma dobrej energii jaką możemy odczuć. Wdzięczność jest jedną z najsilniejszych wibracji energetycznych we Wszechświecie.
  5. Słuchanie muzyki: Niektóre rodzaje muzyki mogą wpłynąć kojąco na umysł i ciało. Możesz eksperymentować z różnymi gatunkami muzyki, aby znaleźć to, co działa dla Ciebie najlepiej. Słuchanie muzyki wprowadza nas w pozytywny stan. Świetnie wpływa słuchanie muzyki relaksacyjnej tuż przed snem. Muzyka również ma wpływ na wibracje panujące w naszym wnętrzu, więc starannie dobierajmy muzykę do naszych upodobań i do stanu w jaki chcemy się wprowadzić. Odkrywajmy jej niezwykłe działanie w naszej kreatywności oraz relaksacji.

  6. Palenie świec: Palenie świec może wpłynąć na podniesienie wibracji i energii w naszym wnętrzu na kilka sposobów. Po pierwsze, sama obecność ognia i ciepła może wpłynąć na nasze samopoczucie i relaks. Palenie świec może też wprowadzić do pomieszczenia przyjemny zapach, który może wpłynąć na nasze zmysły i wprowadzić nas w bardziej spokojny i relaksujący stan. Dodatkowo, w różnych kulturach palenie świec jest kojarzone z rytuałami i praktykami religijnymi, co może wprowadzić w nas poczucie spokoju i związku z czymś większym niż my sami.
Jak SPApower wpływa na pozytywne wibracje?

W SPApower tworzymy produkty, które mają na celu podniesienie Twoich naturalnych wewnętrznych wibracji. Dlatego ważne jest wybieranie świec i zapachów, które pasują do naszych preferencji i są bezpieczne dla naszego zdrowia. Świece, które znajdziecie w naszym sklepie są w 100% wykonane w naturalnego wosku sojowego. Są bezpieczne w użytkowaniu, a jednocześnie bezpieczne dla środowiska. Jestem pewna, że nasze świece skutecznie podniosą wibracje w Waszych wnętrzu jak i w Waszych sercach. Świece to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie jakość i trwałość. Są produkowane w Polsce, a czas palenia naszych świec to ~ 55 godzin. Oferujemy je w pięknej, ekologicznej, zero waste puszce w pięknym kolorze. Unikalne zapachy stworzyłam opierając się o swoje międzynarodowe doświadczenie w aromaterapii i relaksacji. Świece palą się równomiernie i nie tworzą nadmiernej ilości dymu, co znacznie ułatwia użytkowanie. Po wypaleniu świecy puszkę możesz wykorzystana ponownie. Dbasz tym samym o nasze środowisko.

Obserwuj także nasz Instagram, aby codziennie ładować się pozytywnymi wibracjami!

Udanego weekendu z wysokimi wibracjami!

Do usłyszenia wkrótce,

Klaudia Romanowska

Właścicielka marki SPApower Cosmetics

X