5.00
(7 Ratings)

Wypromuj Twój gabinet masażu

Categories: Dla masażystów
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Kupując nasz kurs – Wypromuj Twój gabinet masażu – zyskujesz wiele korzyści:
ZOBACZ DLACZEGO WARTO POBRAĆ NASZ KURS >>> KLIKNIJ TUTAJ.
 • Kompleksowy program dla właścicieli gabinetów masażu oraz osób szukających nowych możliwości rozwoju i pozyskiwania większej ilości klientów,

 • Składa się z 5 modułów prezentacji omawianej w formie podcastu oraz QUIZU podsumowującego,

 • Oferuje listę zadań do wykonania, które pozwalają na wdrożenie w życie zdobytej wiedzy krok po kroku,

 • Interaktywna forma nauki dzięki zamkniętej grupie, gdzie uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w sesjach Q&A,

 • Staranna organizacja kursu pozwala na dostosowanie go do różnych stylów nauki, gwarantując efektywnie przyswajanie wiedzy i odnoszenie sukcesów,

 • Możliwość skorzystania z wygodnych opcji płatności – “Płacę później z Twisto” lub Raty Pay U,

 • Możliwość korzystania z kursu natychmiastowo po zrealizowaniu zamówienia oraz korzystania ze wsparcia na zamkniętej grupie.

  Kurs Online – Wypromuj Twój gabinet masażu!

  Kurs Online – Skuteczna Promocja Gabinetu Masażu to kompleksowy program dla właścicieli gabinetów masażu. Również dla osób otwierających własny gabinet masażu, bądź szukających nowych możliwości rozwoju i pozyskiwaniu większej ilości klientów. Dzięki niemu uczestnicy poznają skuteczne sposoby na promocję swojego gabinetu. Zdobędą cenne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu. Kurs składa się z 5 modułów prezentacji omawianej w formie podcastu oraz QUIZU. W kursie jest także zamknięta grupa, gdzie kursanci mogą na bieżąco zadawać pytania dotyczące kursu. Na tej grupie otrzymają oni również wsparcie oraz mentoring. Kurs zawiera praktyczne informacje na temat marketingu, sprzedaży, zarządzania biznesem oraz dostosowania oferty gabinetu do potrzeb klienta.

  Nasz kurs składa się z 5 lekcji, które każda zawiera obszerną prezentację omawianą w formie podcastu. Po prezentacji, uczestnicy otrzymują listę zadań do wykonania, których celem jest wdrożenie w życie zdobytej wiedzy krok po kroku. Dodatkowo, kurs oferuje interaktywną formę nauki, dzięki quizom oraz zamkniętej grupie, gdzie uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w sesjach Q&A. Nasza staranna organizacja kursu pozwala na dostosowanie go do różnych stylów nauki, gwarantując efektywnie przyswajanie wiedzy i odnoszenie sukcesów.

  Po zrealizowaniu zamówienia możesz od razu przejść do kursu. Możliwość korzystania z naszego wsparcia w razie pytań i wątpliwości na zamkniętej grupie w naszym kursie. Możesz także użyć wygodnej metody płatności “Płacę później z Twisto” lub Raty Pay U.

  Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 319 pln

Show More

What Will You Learn?

 • Nasz kurs online dla masażystów to doskonała propozycja dla osób, które chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności z tej dziedziny oraz wypromować swoje usługi. Składa się z pięciu lekcji, w których omówimy m.in. sposoby na pozyskiwanie większej liczby klientów, zainteresowanie nimi swoimi usługami, skuteczne pozyskiwanie klientów dzięki mediom społecznościowym, jak również metody przekonywania klientów do korzystania z kolejnych usług i zwiększenie niewielkim kosztem jakości usług, co zwiększymy szanse na zapisanie się na kolejne wizyty.

Course Content

Jak rozwinąć i wypromować gabinet masażu

 • 1. Pozyskiwanie większej liczby klientów – jak to zrobić?
  01:01:09
 • 2. Jak zainteresować klientów swoimi usługami w gabinecie?
  01:00:25
 • 3. Jak skonstruować ciekawą ofertę dla swojego gabinetu ?
  01:02:07
 • 4. Jak skutecznie pozyskiwać klientów dzięki mediom społecznościowym ?
  01:05:48
 • 5. Jak sprawić, aby klienci zapisywali się na kolejne usługi ?
  01:01:13
 • QUIZ dla utrwalenia wiadomości

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 7 Ratings
5
7 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
AM
1 miesiąc temu
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na dołączenie do kursu. Mnóstwo ciekawych inspiracyjnych porad. Sam kurs w sobie dał mi wiele odpowiedzi na nurtujące mnie w biznesie pytania. Kurs da Wam szerszą perspektywę spojrzenia na swój biznes. :) Polecam.
Super kurs👍 ogrom wiedzy przejrzyście przedstawiona i te listy zadań świetny pomysł po kolei można odchaczeć wykonanie zadania😉 świetna inicjatywa dla początkujących masażystów ale też dla tych pracujących już dłużej by utrwalić i wprowadzić fajne nowe rozwiązania w salonie. Polecam.
.
2 miesiące temu
Kurs super, wszystkie informacje przedstawione klarownie i wyjaśnione krok po kroku. Listy zadań - świetny pomysł, po obejrzeniu lekcji, krok po kroku można wszystko wdrażać w życie. Bardzo polecam, mnóstwo pomysłów i ciekawych inspiracji. Po obejrzeniu kursu + 10 nowych klientów w tydzień! :)
4 miesiące temu
Ten kurs to materiał, który powinien przerobić każdy masażysta. Bardzo wiele przydatnych informacji, dotyczących promocji i reklamy, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Bardzo rzetelna wiedza na wysokim poziomie. Dobra inwestycja w rozwój dla każdego masażysty, który chce być na swoim i pozyskiwać więcej klientów. Ciekawe prezentacje wizualne, schematy i dobre omówienie. Naprawdę polecam!
4 miesiące temu
Kurs na prawdę na wysokim poziomie! Ogromna ilość wiedzy i przydatnych materiałów. Super zorganizowany i zorientowany na osobę, która chce wypromować swoje usługi. Dzięki listom zadań krok po kroku można działać po zakończeniu kursu. Ciekawe prezentacje, dzięki czemu przyjemnie się ogląda. Ten kurs był jedną z moich lepszych inwestycji jeśli chodzi o social media i promocję. :) Na prawdę warto i polecam.
4 miesiące temu
Nie mogłam być bardziej zadowolona z tego kursu! :) Było w nim mnóstwo ciekawych wskazówek, które na pewno przyczynią się do wzrostu sprzedaży w moim gabinecie! Wszystko zostało przedstawione w sposób prosty i zrozumiały dla każdego, a dokładne omówienie prezentacji sprawiło, że wszystko było jeszcze bardziej jasne i oczywiste. Polecam go z całego serca dla wszystkich, którzy szukają nowych rozwiązań i inspiracji dla swojego biznesu. Określiłam swoje cele i zaczęłam osiągać je dzięki liście zadań, które są wręcz genialne! :) Materiały były mega przydatne i pełne innowacyjnych pomysłów na sprzedaż, a wspaniała prowadząca zasługuje na ogromne brawa za cały projekt! :) Ten kurs to absolutnie wspaniała inwestycja, która z pewnością przyczyni się do sukcesu mojego biznesu. Podsumowując, polecam go wszystkim, którzy chcą osiągnąć sukces w swoim biznesie - ja jestem bardzo zadowolona!!! :)
4 miesiące temu
Fantastyczny kurs! Mnóstwo ciekawych wskazówek, które z pewnością rozwiną moją sprzedaż w gabinecie. Wszystko przedstawione klarownie i przejrzyście na prezentacjach + super omówienie!! Po prostu extra!!!! Polecam dla osób, szukających nowych rozwiązań w swoim gabinecie i nieco zagubionych w swoim działaniu. Ten kurs nadał mi nowy sens pracy w moim gabinecie i większą chęć osiągania postawionych sobie celów. Dzięki temu kursowi wiem jak je osiągnąć krok po kroku dzięki liście zadań, na końcu każdej z lekcji. MEGA PRZYDATNE MATERIAŁY i brawo dla prowadzącej za taką ilość kreatywnych, innowacyjnych pomysłów na sprzedaż! Kurs wart uwagi, niewielka inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci w gabinecie! Jednym słowem BARDZO polecam, jestem pozytywnie zaskoczona tym kursem.
X