5.00
(1 Rating)

Wypromuj Twój gabinet masażu

Categories: Dla masażystów
Wishlist Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

About Course

Kupując nasz kurs – Wypromuj Twój gabinet masażu – zyskujesz wiele korzyści:
 • Kompleksowy program dla właścicieli gabinetów masażu oraz osób szukających nowych możliwości rozwoju i pozyskiwania większej ilości klientów,

 • Składa się z 5 modułów prezentacji omawianej w formie podcastu oraz QUIZU podsumowującego,

 • Oferuje listę zadań do wykonania, które pozwalają na wdrożenie w życie zdobytej wiedzy krok po kroku,

 • Interaktywna forma nauki dzięki zamkniętej grupie, gdzie uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w sesjach Q&A,

 • Staranna organizacja kursu pozwala na dostosowanie go do różnych stylów nauki, gwarantując efektywnie przyswajanie wiedzy i odnoszenie sukcesów,

 • Możliwość skorzystania z wygodnych opcji płatności – “Płacę później z Twisto” lub Raty Pay U,

 • Możliwość korzystania z kursu natychmiastowo po zrealizowaniu zamówienia oraz korzystania ze wsparcia na zamkniętej grupie.

  Kurs Online – Wypromuj Twój gabinet masażu!

  Kurs Online – Skuteczna Promocja Gabinetu Masażu to kompleksowy program dla właścicieli gabinetów masażu. Również dla osób otwierających własny gabinet masażu, bądź szukających nowych możliwości rozwoju i pozyskiwaniu większej ilości klientów. Dzięki niemu uczestnicy poznają skuteczne sposoby na promocję swojego gabinetu. Zdobędą cenne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu. Kurs składa się z 5 modułów prezentacji omawianej w formie podcastu oraz QUIZU. W kursie jest także zamknięta grupa, gdzie kursanci mogą na bieżąco zadawać pytania dotyczące kursu. Na tej grupie otrzymają oni również wsparcie oraz mentoring. Kurs zawiera praktyczne informacje na temat marketingu, sprzedaży, zarządzania biznesem oraz dostosowania oferty gabinetu do potrzeb klienta.

  Nasz kurs składa się z 5 lekcji, które każda zawiera obszerną prezentację omawianą w formie podcastu. Po prezentacji, uczestnicy otrzymują listę zadań do wykonania, których celem jest wdrożenie w życie zdobytej wiedzy krok po kroku. Dodatkowo, kurs oferuje interaktywną formę nauki, dzięki quizom oraz zamkniętej grupie, gdzie uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w sesjach Q&A. Nasza staranna organizacja kursu pozwala na dostosowanie go do różnych stylów nauki, gwarantując efektywnie przyswajanie wiedzy i odnoszenie sukcesów.

  Po zrealizowaniu zamówienia możesz od razu przejść do kursu. Możliwość korzystania z naszego wsparcia w razie pytań i wątpliwości na zamkniętej grupie w naszym kursie. Możesz także użyć wygodnej metody płatności “Płacę później z Twisto” lub Raty Pay U.

  Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 890 pln

Show More

What Will You Learn?

 • Nasz kurs online dla masażystów to doskonała propozycja dla osób, które chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności z tej dziedziny oraz wypromować swoje usługi. Składa się z pięciu lekcji, w których omówimy m.in. sposoby na pozyskiwanie większej liczby klientów, zainteresowanie nimi swoimi usługami, skuteczne pozyskiwanie klientów dzięki mediom społecznościowym, jak również metody przekonywania klientów do korzystania z kolejnych usług i zwiększenie niewielkim kosztem jakości usług, co zwiększymy szanse na zapisanie się na kolejne wizyty.

Course Content

Jak rozwinąć i wypromować gabinet masażu

 • 1. Pozyskiwanie większej liczby klientów – jak to zrobić?
  01:01:09
 • 2. Jak zainteresować klientów swoimi usługami w gabinecie?
  01:00:25
 • 3. Jaki skonstruować ciekawą ofertę dla swojego gabinetu ?
  01:02:07
 • 4. Jak skutecznie pozyskiwać klientów dzięki mediom społecznościowym ?
  01:05:48
 • 5. Jak sprawić, aby klienci zapisywali się na kolejne usługi ?
  01:01:13
 • QUIZ dla utrwalenia wiadomości

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 1 Rating
5
1 Rating
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
2 tygodnie ago
Fantastyczny kurs! Mnóstwo ciekawych wskazówek, które z pewnością rozwiną moją sprzedaż w gabinecie. Wszystko przedstawione klarownie i przejrzyście na prezentacjach + super omówienie!! Po prostu extra!!!! Polecam dla osób, szukających nowych rozwiązań w swoim gabinecie i nieco zagubionych w swoim działaniu. Ten kurs nadał mi nowy sens pracy w moim gabinecie i większą chęć osiągania postawionych sobie celów. Dzięki temu kursowi wiem jak je osiągnąć krok po kroku dzięki liście zadań, na końcu każdej z lekcji. MEGA PRZYDATNE MATERIAŁY i brawo dla prowadzącej za taką ilość kreatywnych, innowacyjnych pomysłów na sprzedaż! Kurs wart uwagi, niewielka inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci w gabinecie! Jednym słowem BARDZO polecam, jestem pozytywnie zaskoczona tym kursem.
X