SPApower Academy została stworzona z myślą o inspirowaniu masażystów do osiągnięcia swoich celów oraz rozwoju swoich umiejętności zawodowych w Polsce jak i za granicą. Podczas mojego 9 letniego międzynarodowego doświadczenia oraz wieloletniej pracy w branży beauty i SPA zauważyłam, że istnieje potrzeba wsparcia w rozwoju zawodowym oraz motywacji do dalszego uczenia się i rozwijania swojego warsztatu jako masażysta czy terapeuta SPA.

   

  Celem SPApower Academy jest zatem nie tylko przekazywanie wiedzy teoretycznej z zakresu masażu, (nie prowadzimy szkoleń z masażu), ale także inspirowanie do poszukiwania własnej drogi w zawodzie oraz umożliwienie zdobycia praktycznych umiejętności poprzez zajęcia warsztatowe. W SPApower Academy uczysz się nie tylko o masażu, ale również sposobów na budowanie pozytywnych relacji z klientami, co jest bardzo ważne w branży SPA. Akademia prowadzi również warsztaty dotyczące szeroko pojętego rozwoju dla masażystów. SPApower Academy jest miejscem, gdzie masażysta może rozwinąć swoje zdolności i umiejętności oraz uzyskać pomoc w kształtowaniu swojej kariery zawodowejPrzeczytaj wywiad ze mną na temat powstania mojej marki WYWIAD TUTAJ >>>>

  Oferta SPApower Academy dla ośrodków szkoleniowych i szkół masażu

  Nasza akademia organizuje warsztaty dla masażystów i terapeutów SPA, a także zajęcia dotyczące rozwoju w masażu i budowania relacji z klientami. Moje bogate międzynarodowe doświadczenie z pewnością pomoże zdobyć praktyczne umiejętności i świetne narzędzia, aby skutecznie i profesjonalnie wykonywać prace masażysty.


  Moje umiejętności pomogą zdobyć potrzebną wiedzę, która jest ogromną inspiracją oraz przykładem dla innych masażystów. W SPApower Academy oferujemy także inspirujące warsztaty dotyczące rozwoju w zawodzie masażysty, co pomaga w kreowaniu swojej kariery i osiągnięciu swoich celów. Dołącz do SPApower Academy
  i ucz się w przyjaznej i motywującej atmosferze. Nasze warsztaty są stworzone z myślą o rozwijaniu umiejętności masażystów oraz terapeutów SPA na całym świecie!


  W ofercie SPApower Academy znajdziesz:


  • Warsztaty na temat rozwoju zawodowego w masażu w Polsce i prowadzeniu swojej działalności gospodarczej

  • Warsztaty dotyczące pracy na statku wycieczkowym (życie, praca, lifestyle)

  • Warsztaty dotyczące możliwości pracy w SPA za granicą

  • Warsztaty z rozwoju kariery w masażu i dotyczące budowania relacji z klientami

  • Konsultacje indywidualne 1:1

  Ponadto, w SPApower Academy otrzymasz wsparcie, pomoc w ukierunkowaniu i motywację do dalszego rozwoju w Twojej karierze zawodowej. 

  Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na nasze warsztaty oraz dodatkowe konsultacje 1:1.

  Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć swoje cele i marzenia w branży SPA i masażu!


  Napisz do nas, aby poznać ofertę i ustalić termin warsztatów!


  Rezerwacja warsztatów i konsultacji:


  spapower.academy@gmail.com

  X